Vietą taupantys stiklainėliai

Namuose visuomet reikia vietų, kuriose galėtumėte laikyti tokius daiktus, kurie yra naudojami kiekvieną dieną ar rečiau. Kai kurie daikteliai yra smulkūs ir norėtųsi, kad būti sudėlioti tvarkingai. Jeigu tokius daiktus laikote vienoje vietoje, dažniausiai jie susivelia į vieną kamuoliuką ir, kuomet norite juos panaudoti, nieko neberandate, o ir laiko sugaištate daug daugiau. Puiku, jeigu namuose būtų pilna vietos, ir turėtume įvairiausių indelių, krepšeliųdėžučių, gal net visą gausybę, ir kuri netrukdytų kasdieniams darbams bei nekenktų interjerui.

Jei dažnokai ant darbo stalo tampa mažoka vietos arba mėgstate erdvę virtuvėje, būtinai pabandykite pasidaryti štai tokį buitinį patobulinimą. Kaip matote nuotraukoje žemiau, originaliu būdu pritvirtintuose stiklainiuose yra patogu laikyti prieskonius. Virtuvėje, po spintele, prie virtuvinės lentynos apačios galite pritvirtinti prieskoniams skirto indo dangtelį ir, atsukus indelį, puikiai naudotis prieskoniais lengvai pasiekiamoje vietoje.

Reklama

stiklainiukai po spintele

Antroje nuotraukoje stiklainėliai įvairioms bižuterinėms smulkmenoms susidėti yra pritvirtinti prie lentynos, iš apačios.

stiklaineliu po lentyna tvirtinimasJums reikės keleto mažų stiklainėlių su dangteliais, grąžto, atitinkamų tvirtinimo detalių bei vietos, kur viską norėsite tvirtinti. Galbūt šį darbą reikėtų patikėti vyriškiams. Stiklainiai gali būti visai paprasti, skirti konservavimui, užsukamais dangteliais. Be didelės abejonės galima spėti, kad namuose tikrai tokių turite. Jeigu nenorite, kad visa tai atrodytų nuobodžiai arba, kad matytųsi, ką tuose stiklainiuose laikote, galite indelius dekoruoti. Ne kartą esame rašę apie įvairiausius dekoravimo būdus ir netgi piešimą ant stiklo su tam tikslui skirtais dažais. Jeigu nenorite piešti, indelius galite apklijuoti medžiaga. Tą patį galite padaryti ir su paprasčiausiu popieriumi, ant kurio galite užrašyti, kas kiekviename stiklainyje yra laikoma, kad jums patiems būtų patogiau.

Tokius stiklainėlius tvirtinkite vietose, kuriose yra laisvo ploto ir kur jie jums netrukdytų. Kaip minėjome, tai puiki idėja ir darbo stalui atlaisvinti. Po darbo stalu, ten kur jūs nesėdite, puiku pritaisyti keletą tokių stiklainėlių. Tai gali būti kairysis ar dešinysis stalo kraštas, kur jūsų kojos nesiliestų. Taip pat galite juos tvirtinti prie lentynėlių, kaip, kad pavaizduota 2 nuotraukoje. Lentynėlių greičiausiai tikrai turite tiek virtuvėje, tiek savo spintoje, miegamąjame. Nuotraukoje parodyta, kaip prie lentynėlės yra tvirtinami stiklainiai smulkiems daiktams laikyti: papuošalams ir kitai įvairiai bižuterijai. Juk tai puiki vieta smulkmenoms susidėti, o puošiantis labai patogu pasižiūrėti, kas tiktų prie aprangos. O dar puikiau, kad įvairios smulkmenos nesimaišo tarpusavyje ir indeliai nelabai krinta į akis, ar jų net nepastebėtumėte, ypač jei lentynėlė yra spintoje. Tad, tai gana praktiška idėja.
Darbo eiga tampa aiški, šiek tiek pastudijavus nuotraukas. Jums reikia prie lentynos apačios pritvirtinti stiklainio dangtelį ir užsukti stiklainį, pridėtą norimų daiktelių. Vėliau, juos naudojant, jums tereikės jį atsukti ir pasiimti daiktus iš stiklainio. Tokių stiklainių galite prisidėti kiek tik norite, kiek tilps prie lentynos ar darbo stalo. Jeigu nenorite paprastų stiklainėlių, rinkitės metalinius indelius, kurie turėtų dangtelį.

Tikimės šis buitinis patobulinimas padės geriau susitvarkyti savo namus ir optimaliau išnaudoti savo laiką.

 

Reklama