Senų skardinių naudojimas interjere

Iš pirmo žvilgsnio, girdint žodį „skardinės“, anaiptol nekyla jokių glaudžių asociacijų su grožiu, o tuo labiau – jų, kaip puošybos elementų panaudojimu interjere. Tačiau tik dar kartelį galime įsitikinti kaip greit ir nesudėtingai paprastas daiktas, kurį buityje dažnai išmetame, gali virsti tikrai gražiu sprendimu mūsų namų erdvei puoselėti. Pirmiausia, apie priežastis; kodėl verta pagalvoti prieš jas išmetant ir kur galima panaudoti skardines?

Skardinių panaudojimo būdų, neabejoju, yra tiesiog visa galybė, tačiau pateiksiu kelis paprastesnius, nuo kurių galėsite pradėti lengva ranka nebeišmesti senų skardinių. Senos skardinės puikiai tinka gėlėms merkti, – juk jos metalinės, taip pat, – patvarios, ir, jums – nereikalingos. Fantazijos neriboja ir tai, kad konservuotų produktų skardinės yra įvairiausių dydžių, galite rinktis nuo pačios didžiausios iki vidutinės ar minimalios. Žinoma, šis variantas galioja tik kalbant apie gėles. Jei naudosite mažas skardines, vargu, ar galėsite ten merkti gėles. Taip pat skardinės turėtų būti jau be popieriaus, ant kurio, dažniausiai būna duomenys apie gaminį. Etiketes nuimti galite įvairiausiais būdais, o, jeigu norite paprastai, tai tiesiog – pamerkite skardines keletai valandų į karštą arba šiltą vandenį ir tuomet popierių bus labai lengva nuo jų nulupti.

Reklama

Skardines taip pat galima naudoti pieštukams, rašikliams, markeriams, įvairiausiems kitiems kanceliarinio pobūdžio daiktams susidėti bei, originaliausiais atvejais, – ten laikyti virtuvės stalo įrankius. Kaip supratote, jeigu skardinėse laikysite rašiklius, pieštukus ir kt., skardinės turėtų stovėti ant jūsų darbo stalo ar šalia jo, o tai reiškia, kad ne visi norėsite, jog jos būtų kaip paprastos konservų skardinės, juk šiuo atveju, mes jomis naudojamės kaip daiktu, forma, o puošti ir dekoruoti turime patys. Taigi, jeigu skardinės skirtos merkti gėles ir puošti stalui, kuris tarkim, romantiškas, tam parinkite atitinkamas spalvas. Jeigu skirtas vasaros vakarėliui, rinkitės ryškias spalvas, tokias, kurios atitiktų ir pačių gėlių tonus.

skardiniu panaudojimas gelems pamerkti ant stalo

Na, o jeigu, jums tikrai reikia daug vietos kanceliariniams darbo įrankiams susidėti, tuomet, skardinių dėžių spalvas derinkite su stalo paviršiumi, stiliumi.

skardines kanceliarinems smulkmenoms susideti ant darbo stalo

Nebijokite ant skardinių piešti įvairiausių klasikinio ar modernaus stiliaus raštų. Skardines galite dažyti su vandens pagrindu gamintais dažais arba su metaliniams paviršiams skirtais dažais. Naudokite trafaretus, galite kurti savo ženkliukus, ar ką nors smagaus ant jų parašyti.

 

Reklama