Namo numeriai iš vinių

namo numeris is viniuApie namo numerius daugelis žmonių dažnai pamiršta. Tai rodo, kad tai nėra vienas iš pirmo svarbumo darbų, įsigijus naują ar įsikrausčius į senai statomą būstą. Kartais žmonės ilgai gyvena ir senuose namuose net nepagalvodami, kad jų namui reiktų būti pasipuošusiam ir pažymėtam numeriu. Kartais atrodo, jog apie namo numerį negalvojame specialiai, tarsi, nustumdami šį rūpestį į šalį ir galvodami, kad, išsirinkti jį užims daug laiko. Nors net nesusimąstome, kad jį galima pasidaryti ir patiems. Namo numeris gali būti ir labai paprastas, ir tuo pačiu metu puošti jūsų namą, ne vien tik atlikti žymėtojo vaidmenį. Žinoma, jeigu jau dabar užsimanėte turėti namo numerį arba pasikeisti jį, galite jį ir tiesiog nusipirkti. Jų, kaip žinote, yra įvairiausių, tačiau jeigu norite turėti išskirtinį numerį, tai jums toks variantas, ko gero, netiks. Tai vis dėlto kaip pasidaryti namo numerį, kuris būtų įdomus ir originalus?

Reklama

Pasiūlysime jums idėją, kuri bus naudinga ir greita pasidaryti. Taigi, dar šiandien išspręsite namo numerio problemą. Jums tereikės gražių vinių, kurias išsirinkite pagal namo spalvą bei savo norus ir įsivaizdavimą. Taip pat plaktuko bei faneros ant kurios galėsite kalti numeriuką, o paskui jį tvirtinti sau patinkančioje vietoje. Galite kalti ir ant medinių lentelių, taip sukurti kažką labai gražaus ir įspūdingo. Rinkdamiesi vinis savo numeriukui, pagalvokite apie jų ilgį. Galite kalti aukso spalvos mažais viniukais, toks numeris bus ir pastebimas ir ne per daug iššaukiantis. Jeigu namas turi vietas, kuriose yra medienos ir norite kalti į pačią namo sieną, tuomet tiesiog išsirinkite tinkamą vietą, kur norėtumėte turėti namo numeriuką, ir iškalkite toje vietoje skaičius.

Kalti galite po kelis vinis vienoje eilėje, keisti vinių pozicijas, kai skaičiaus forma keičiasi. Trumpai tariant, įvairiai varijuoti kuriamo namo numerio dizainu, pasitelkiant tam vinis. Tokį numeriuką tikrai atsimins visi kaimynai bei jūsų svečiai.

Reklama