Gražios dovanos mylimiesiems

Valentino dienai ateinant norisi savo mylimiesiems padovanoti ką nors gražaus ir jei tik pavyksta – nekasdieniško. Aplankius visas parduotuves, ne visada įmanoma surasti originalių dovanų, todėl kaip ir visada, mūsų puslapyje, galite rasti tai, ko jums labiausiai reikia bei kas, be abejonės bus nuoširdi dovana. Nuoširdžios dovanos yra tokios, kurias planuojant ar darant galvojate apie tą žmogų, kuriam dovaną norite dovanoti. Mielos ir širdį šildančios dovanos labiausiai įstringa mūsų atmintyje, todėl ilgainiui ir patys pradedame labiau rūpintis sau artimais žmonėmis bei galvoti, ką gražaus kitiems padovanoti galime. Norėčiau, kad pagalvotumėte, ką labiausiai jums artimas žmogus mėgsta ir pasitelkiant fantaziją, tokią dovaną pabandyti mintyse „supakuoti“.

papuostas stiklainis dovana Valentino diena

Reklama

Jeigu jūsų draugas ar mylimasis neabejingas karštai skaniai arbatai, įvairiausio skonio kavai arba kakavai (o juk vieną iš šių gėrimų tikrai mėgsta), galite būti ramūs, nes dovaną jau turite. Jums reikės paprasčiausio stiklainio ar gražaus indo, į kurį galėsite, išėmę iš originalios pakuotės, supilti pasirinktą gėrimą. Galbūt tai bus arbatžolės, gal kava, o gal, kaip parodyta nuotraukoje – kakavos milteliai. Parinkite indeliui arba stiklainiui tinkamą dangtelį ir jį papuoškite. Puošti reikia ir visą stiklainį. Galite puošti naudojant įvairiausias iškarpytas širdeles, jas klijuoti ant stiklainio, arba rišti kaspinėlius iš įvairių, tematiką atitinkančių medžiagėlių. Naudokite trafaretus, galite šalia priklijuoti meilės žodžių ir kitų gražių palinkėjimų, kuriais pradžiuginsite sau artimą ir mylimą žmogų.

lempute isradinga dovana Valentino diena

Kitas darbelis, susijęs su ta pačia tema yra labai originalus ir paprastas. Tokį darbelį jūsų draugas ar mylimasis namuose galės laikyti kad ir iki kitos Valentino dienos, taip prisimindamas koks svarbus ir mylimas jis jums yra. Jums tereikės paprastos lemputės, spalvoto (arba nuspalvinkite patys su akriliniais ar aliejiniais dažais) „drato“, medinės lentelės arba medinio kubo ar kito daikto, ant kurio norėtumėte pritaisyti lemputę, taip pat dviejų smeigtukų ir popieriaus. Lemputė viduje turi būti tuščia, į ją turėtumėte įdėti iš „drato“, tiksliau vielos, išlankstytas kelias širdeles, kaip parodyta nuotraukoje, tuomet „dratą“ smeigti į medinį (pasirinktos formos ir dydžio) paviršių. Pasistenkite tai daryti atsargiai, tačiau taip pat lemputę įsmeigti kuo tvirčiau. Jei nesiseka, naudokite stipraus sukibimo klijus. Ant medinės lentelės, su smeigtukų pagalba pritvirtinkite savo pasirinktą užrašą. Galite rašyti patys arba kopijuoti jums patinkančius užrašus. Gera idėja keliomis kalbomis parašyti „aš tave myliu“.

Kas dar nespėjote nusipirkiti ar patys sukonstruoti dovanos savo mylimąjai ar mylimąjam, gal būt šios šmaikštokos idėjos padės ar įkvėps Jus. Daug meilės Valentino, Valentinos dienos proga!

Reklama