Lovos atlošo atnaujinimas namų sąlygomis

Neabejoju, kad tikrai dažnai pagalvojate, jog jums pabodo jūsų miegamojo lova ar, kad ji nepakankamai patogi. Žinoma, nesiūlysime jums naujo, brangaus čiužinio, taip pat negalime pasiūlyti ir naujos brangios lovos, tačiau galime nemokamai parodyti, kaip patiems kažkiek prisidėti prie miegamojo lovos atsinaujinimo namų sąlygomis ir, – beveik nieko neišleidžiant. Pagaminkime lovai atlošą, kuris atnaujintų visą jūsų miegamąjį ir lovą paverstų nauja ir modernia. Taigi, jeigu jūsų lova yra su galvūgaliu, tačiau jis jau pabodęs, laikas jį atnaujinti. Lovos atlošą apvilksime medžiaga. Darbas iš ties paprastas ir, kadangi papasakosime kaip tai padaryti, bus dar paprastesnis.

Smagiausias ir maloniausias dalykas, išsirinkti naujo medžiagą lovos atlošui. Medžiagą, aišku, reikėtų rinktis pagal lovos antklodžių spalvas, derinti prie bendro miegamojo interjero stiliaus. Taip pat, jeigu ant lovos visada turite pagalvių, derinti prie jų bendrų tonų. Suprantama, kad pagalvėlės gali būti ne vienos spalvos, gali būti kontrastingos ar įvairiaspalvės. Tuomet, imkite kelias pagalvėlių, antklodės ir kitų lovos detalių spalvas ir atspalvius ir derinkite prie bendro naujos medžiagos kolorito. Prieš pasirenkant, galite pridėti medžiagą prie atlošo ir pasitikrinti ar jums tinka šios spalvos. Galite naudoti medžiagas su raštais ar be, taip pat, jei norite, galite rinktis tamsių spalvų medžiagas lovos galvūgaliui (tai labai praktiška), taip juos paversdami vienu iš pagrindinių lovos dizaino akcentų.

Reklama

Medžiaga galite apvilkti Jūsų esamą lovos galvūgalį arba pasidaryti kitą, didesnį ar mažesnį, kiekvienam pagal savo pageidavimus.

3cPirmiausia pamatuokite, kokio pločio yra jūsų lova, ir parinkite atitinkamo ilgio medienos plokštę, kuri turėtų būti lovos atlošo pagrindas ar karkasas. Jei neturite ištisinės plokštės, galite ją pasigaminti iš kelių plokščių, sutvirtindami tarpusavyje plokštes, kad ir panašiai, kaip tai parodyta nuotraukoje.

Nepaminėjau, kad iki galvūgalio gamybos proceso pradžios, ko gero, reikėtų į kambarį pasikviesti stipriosios lyties atstovą (jei skaitytoja yra švelniosios lyties atstovė), visgi vyro pagalba gali būti reikalinga. Jei jau turite galvūgalio atkaltės plokštę, dabar reikia ją aplenkti paralonu, kad atlošas būtų minkštas. Porolono galite rasti visose buities ir statybos prekių parduotuvėse, kuris ten yra parduodamas metrais. Taigi, kai žinosite kokio pločio atlošas, galėsite keliauti nusipirkti. Jei atlošo konstrukcija baigta, padėkite į šalį plaktuką ar atsuktuvą ir apvilkite atlošą porolonu. Tuomet jį „užšaudykite“ specialiu pistoletu, jei tokį turite. Jei neturite,  pritvirtinkite paraloną iš blogosios atlošo pusės, prikaldami plonais vinukais, įkaldami juos ne iki galo ir užlenkdami galvutes, tokiu būdu paralonas geriau laikysis. Paskui ant porolono denkite pasirinktą medžiagą ir taip pat, naudojant „šautuvą“ ar vinukus pritvirtinkite ją prie medinio atlošo. Gražiai užlenkite kampus, stenkitės viską atlikti kruopščiai ir tvarkingai. Kad geriau laikytųsi, ant užlenktų paralono ir medžiagos kraštų galima perimetru apkalti medinę plonę juostelę. Kai viską baigsite, pritvirtinkite lovos atlošą prie lovos. Jei Jūs dekoravote seną lovos galvūgalį, Jums gali prireikti ilgesnių varžtų ar medvaržčių.

3b3f3g

Jei Jums nusibos ir ši medžiaga, galite pakeisti nauja. Darbo procesas bus dar greitesnis.

Reklama