Miniatiūrinės kėdutės iš skardinių dėželių

miniatiurine kedute iš skardines dežute12Tai yra miniatiūrinės kėdutės, pagamintos iš skardinių dėžučių, šnekamąja kalba vadinamų “skarbonkių”. Suvenyrinės kėdutės galėtų papuošti lentyną namuose, televizoriaus staliuką ar kitą, įvarioms smulkmenoms susidėti skirtą vietą. Nedideli, pasidaryk pats darbeliai ne tik gali tapti išradingomis detalėmis namuose. Maži kūrybiniai darbeliai atneša daugiau laimės visiems: idėjos atradėjams, gamintojams ir žiūrovams. Geras dizainas yra kaip gaivaus oro gurkšnis ankstyvą pavasario rytą. Ir kiekvienas kūrybingas žmogus gali prisidėti prie šios pavasarinės aušros.

Pavadinkime tai smulkiųjų amatų pamokėle – “Kaip pasidaryti miniatiūrinę kėdutę iš metalinės dėžutės”.

Pirmiausia medžiagos: skardinės nuo gaivių gėrimų, alaus; popierius, klijai, dažai ar spalvoti pieštukai, flomasteriai ir žirklės, kurios galėtų perkirpti metalinių dėžučių skardelę.

skardines nuo gaiviu gerimu

Reklama

1. Pirmiausia nukerpame dėžutės viršų. Šiek tiek spustelėjus dėžutę, skardelė sulinksta ir galima pradėti kirpti.

2. Žirklėmis sukarpome dėžutę juostelėmis išilgai, kurių plotis apie 3 mm.
3. Atskiriame juosteles į aštuonis lygius juostelių kuokštelius. Vieną kuokštelį, užlenkiame į viršų, tai bus kėdutė atlošas, vieną praleidžiame kojelei ir užlenkiame sekantį į viršų – tai porankis. Tą patį pakartojame į kitą pusę – antras porankis. Žemiau dangtelio einantys kuokšteliai bus mūsų kėdutės kojelės. Tarp priekinių kėdutės kojelių bus dekoratyvinis sijonėlis, kuriam yra skirtas juostelių kuokštelis tarp dviejų priekinių kojyčių.

miniatiurine kedute iš skardines dežute

Toliau, žiūrėdami nuotraukas, galite suprasti kaip suformuojamos kojytės, atlošas, porankiai ir papuošimai kėdės apačioje.

miniatiurine kedute iš skardines dežute3miniatiurine kedute iš skardines dežute4miniatiurine kedute iš skardines dežute5

Kėdutės sėdimą dalį, tai yra dėžutės dugnelį, galite nudažyti ar išpiešti arba išpiešti popieriaus lapelį ir jį priklijuoti ant dėžutės dugno.

miniatiurine kedute iš skardines dežute7

Kėdučių dizainas gali būti įvairiausias.

miniatiurine kedute iš skardines dežute60

Pastaba: jei norite kėdutei pagaminti aukštesnį atlošą, galite panaudoti daugiau juostelių, atkirptų nuo kitos dėžutės. Kėdutė baigta. Beliko atrasti jai vietą savo namuose.

Reklama