Kabykla iš medžio šakų

Originalūs ir įspūdingi baldai tikrai kainuoja nemažai, o ir ne visada atitinka mūsų norus ir tinka visiems namams. Jeigu norite turėti tokius namus, iš kurių išėję jūsų svečiai dar ilgai pasakotų savo draugams kokie jūs išradingi ir kokių pas jus įdomių baldų ir daiktų yra, tikrai verta pradėti skirti laiko tokioms idėjoms realizuoti. Žinoma, lygiai taip pat ir patys turėtumėte norėti gyventi išskirtiniame būste, kurį galėtumėte nuolatos kurti iš naujo, kad jūsų namai nebūtų nuobodūs ir atspindėtų jūsų išradingumą. Taigi, tokių namų paslaptis slypi ne piniguose ar išlaidavime ir pirkime visko kas tik naujo pasirodo, o beribėje žmonių fantazijoje. Kad ji beribė, mūsų puslapyje jau galite įsitikinti, o dabar pakalbėkime apie dar vieną siūlomą inovaciją.

Reklama

Apie medinių daiktų, baldų grožį tikrai žinome daugelis, – jie būna labai puikūs, nuostabiai kvepia ir atrodo be galo jaukūs. Iš įvairios medienos pagamintų baldų yra pačių įdomiausių, tačiau šiuolaikinis pasaulis tikrai smarkiai linksta link dar didesnio natūralumo ir originalumo. Juk smagiau jei baldus darote patys, juos kuriate kaip norite, darote jų brėžinius ir turite vienetinį baldą, kuris jums nedaug kainuoja. Toks darbelis ir yra viso to atspindys. Jeigu jums kaip tik šiuo metu reikia naujos drabužių ar kitų daiktų kabyklos, savo namų originalumo puoselėjimą pradėkite nuo šio puikaus darbelio. Jums reikės keturių lentelių, kurios bus kabyklos karkasas. Kabyklos dydį reguliuokite patys. Galbūt norėsite didelės kabyklos, kuri bus ir ilga, ir plati, o gal labai siauros ir juosiančios visą sieną, pagal tai rinkitės ir kabyklos lenteles. Kai jau nusprendėte ir turite lenteles, imkite keletą vinių ar medvaržčių, plaktuką ar atsuktuvą ir suformuokite kabyklos pagrindą, kad ji būtų tvirta ir primintų rėmą. Kita darbo dalis labiau harmanizuojanti, – tai jūsų kabyklos „kabliukų“ , kitaip sakant, gražiausių ir savotiškiausių šakų ir šakelių rinkimas miške. Jeigu mėgstate būti gryname ore, o tuo labiau, reguliariai tai darote, tikrai nereikės ilgai ruoštis ir mėnesius laukti kol nuvažiuosite į mišką įgyvendinti šio malonaus darbelio. Juk kitaip to ir nepavadinsi. Kai rasite ir prisirinksite jums patinkančių šakų (ieškokite pačių įvairiausių ir įdomiausių, plonų ir storų ir kt.), po to nepamirškit šakeles pamatuoti ir supjaustyti atitinkamai pagal kabyklos aukštį. Tuomet įtvirtinkite medvaržčiais ar vinukais į pasidaryto rėmo vidų. Stenkitės gražiai jas visas nupjauti ir nesugadinti. Pačias didžiausias ir tvirčiausias šakas kalkite kairėje, centre ir dešinėje, kad jos būtų pasiskirsčiusios visose kabyklos pusėse ir žmonėms būtų lengva surasti kur pasikabinti drabužį, krepšelį, rankinuką ar kitą daiktą.4-1-2-3-

Tokių kabyklų galite pasidaryti ir daugiau. Naudokite jas visur, kad ir vonios kambaryje ar virtuvėje pasikabinti rankšluosčiams.

Reklama