Gyva skulptūra Bristolio miesto centre

Prieš kelias dienas Bristolio gatvėje mačiau šį vaikinuką – skulptūros improvizaciją ar gyvą skulptūrą. Ši eilutė buvo parašyta prieš keletą metų, užsimiršo ir iki straipsnio taip ir neišaugo.  Dar net “Pasidaryk idėjos” svetainės nebuvo, ir tai buvo skirta kitai svetainei… Na tai ne apie interjerą, daugiau apie eksterjero grožybes, bet rašau daugiau “Kaip suprasti meno kūrinius..” rakursu. Stebint bet ką reikia laiko.. tai dar kelios eilutės, kurios buvo parašytos senokai. Šiandien visgi reikėtų pasidalinti nuotrauka, keliomis mintimis bei užbaigti šį kūrybinį ar stebėjimo ciklą.

Vaikštinėjant Bristolio centro gatvelėmis, vienoje aikštėje dėmesį atkreipė gyva gatvės skulptūra, jei taip galima būtų pavadinti. Vaikinukas šioje pozicijoje (foto žemiau) stovėjo ilgai, gerokai ilgiau, negu fiziškai galima būtų išstovėti panašioje pozicijoje, net jei ir būtum įgudęs bei patyręs, tai či ar jogos praktikuotojas. Žmonės žiūrinėjo iš visų pusių, fotografavo, bandė suprasti, kaip įmanoma išstovėti tokioje pozoje, ir gužčiojo pečiais. Ne, tai ne vaikščiojimas vandens paviršiumi, bet arti to..

Reklama

Nieko nesupratęs, vaikštinėjau po miesto centrą. Po kurio laiko vėl ėjau pro šalį. Vyrukas vis dar stovėjo ekstremalioje pozoje – ir ne tik, kad tai būtų balansavimo poza tarp virtimo ir stovėjimo, ta pusiausvyros riba – Didžioji RIBA, TAO, ne tai jau buvo kitoje balanso – pusiausvyros pusėje, tokioje pozicijoje stovintis daiktas turėtų nuvirsti ar žmogaus kūnas turėtų nugriūti.

Nieko nesuprasdamas, vaikštinėjau po miesto centrą. Ir vėl kojos atvedė atgal prie gyvos skulptūros. Ir kodėl tas kilimėlis patiestas po stovinčia skulptūra, minkščiau kristi, jei griūtų..?

Ir staiga iš kažkur tai atėjo…, neatskleisime paslapties, kaip tai vyko, bet lyg ir tapo aišku. Pažiūrėkite į nuotrauką ir patys pagalvokite, ar pabandykite tai padaryti.

gyva gatves skulptura

O Vaikinukas vis dar “sėdėjo”.

Reklama