Veidrodžiai dekoruoti šaukšteliais

Tikrai puikių ir stilingų veidrodžių galima įsigyti interjero salonuose, apdailos ir dekoro parduotuvėse ar prekybos centruose. Ne vieną iš jų norėtume įsigyti ir tikrai rastume kur pakabinti namuose. O kaip pasidaryti originalų veidrodį?

Viena iš idėjų – labai paprasta, ir padėsianti papuošti namus visais dviem šimtais procentų. Jums tereikės veidrodžio be rėmelių, ir daug, daug, ir kuo daugiau šaukštelių.

raudoni sauksteliai veidrodziai

Tokio veidrodžio esmė, kad jis savo rėmeliais tampa pasipūtęs lyg koks povas. Kuo daugiau šaukštelių panaudosite, tuo puikesnius veidrodžio rėmelius turėsite.

Reklama

Gali būti naudojami ir metaliniai šaukšteliai, tačiau tuomet turėsite daugiau pavargti. Metalinius šaukštelius gali būti sunkiau suklijuoti, toks veidrodis svers daug daugiau (ir kainuos daugiau).

sauksteliai veidrodis apvalus

Plastmasiniai šaukšteliai geriausiai tiktų šiam projektėliui. Puiku, jei iškart rasite norimos spalvos, nors paprastai jie yra pagaminti iš balto plastiko. Tuo atveju galima bus nudažyti šaukštelius, šiam reikalui panaudojant paprastus ar purškiamus dažus. Priklausomai nuo piešinio šaukštelius galima dažyti prieš klijuojant ar jau suklijavus ant rėmelio. Jei naudosite kelių spalvų šaukštelius, taip bus įdomiau ir gražiau. Tarkime, nuo tamsiausios iki šviesiausios ar atvirkščiai.

rudi sauksteliai veidrodis

Taip pat galima naudoti kontrastingų spalvų, pavyzdžiui juodos, baltos spalvos šaukštelius, ir juos maišant tarpusavyje, sukurti tam tikrą raštą.

juodi balti sauksteliai veidrodis

Pats darbas nėra sudėtingas. Nuspręskite kokio dydžio veidrodį darysite ir pasiskaičiuokite kiek maždaug šaukštelių reikės. Taip pat pasirūpinkite karštų klijų “šautuvu”, kurį galite nusipirkti rankdarbių arba statybinių prekių parduotuvėse. Juo naudotis nesudėtinga, o ir kaina nėra aukšta, o jeigu dar mėgstate kartas nuo karto, ką nors pasigaminti savo rankomis, jis jums tikrai pravers ir ateityje. Tokių klijų pagalba suklijuosite šaukštelius tarpusavyje.

juodi sauksteliai veidrodis apvalus

Klijuokite tolygiai, stenkitės neperkrauti klijais, kad nesimatytų, kaip sutvirtinti šaukšteliai. Kuriant tokio stiliaus veidrodžius, dažniausiai šaukšteliais suformuojamas apvalus rėmelis, nors galima būtų paeksperimentuoti ir su stačiakampio ar kvadrato formos veidrodžio rėmeliu.

Pirmoje eilėje turi būti klijuojami šaukšteliai be kotelių. Tereikia pačio šaukštelio galvutės. Kitas eiles darykite savo nuožiūra, galite klijuotišaukštelius su kiek tai patrumpintais koteliais. Svarbu, kad jie vieni kitiems netrukdytų ir nesuardytų piešinio. Pirmą eilę priklijavę, galėsite orientuotis kiek šaukštelių reikės kitoms eilėms. Atkreipkite dėmesį, kad darant veidrodį šiuo būdu, kiekviena sekanti šaukštelių eilutė yra ilgesnė už prieš tai esančią. Tai priklauso ir nuo to, kaip arti vienas kito klijuosite šaukšteliu, nors matomų tarpų neturėtų likti. Taip klijuokite šaukštelius ratu, kol pasidarysite norimo dydžio veidrodį.

Nesunkus rankdarbis, kuriuo tikrai papuošite virtuvę, prieškambarį ar savo grožio kampelį. Ir ypač jeigu sukursite ryškiaspalvius veidrodžio rėmelius, – svečiams ir Jums patiems, sunku bus praeiti pro šalį, – nežvilgelėjus į veidrodinę saulutę ir į save.

geltoni sauksteliai veidrodis

Kiek gražių dalykų galima pasidaryti iš plastikinių šaukštelių!

Reklama