Minkštasuoliai iš senų kėdžių

Parduotuvėse apstu suoliukų, kietų ir minkštų, dar kitaip vadinamų, – minkštasuolių. Tokie suoliukai labai dažnai naudojami prieškambariuose ir yra labai patogūs, kuomet aunamės batus ar plepame telefonu su draugais. Apskritai visuomet yra puiku, jei yra kur atsisėsti prieškambaryje. Minkštasuolių parduotuvėse yra įvairiausių: senoviško stiliaus su metalinėmis kojelėmis, modernių ar minimalistinio stiliaus. Kas ieško gali surasti sau patinkančius, tačiau norėtume pasiūlyti neskubėti bėgti pirkti naujo baldo, juk labai paprasta savitą suoliuką ir patiems susimeistrauti.

3 kedes kietas suoliukas

Ši idėja, kaip ir daugelis kitų mūsų puslapyje, remiasi kūrybiškumu, o pačios medžiagos lengvai randamos namuose arba įsigyjamos prekybos centruose. Pirmiausia jums reikės visai nedaug, tai dviejų arba trijų senų, gal net jau sulūžusių valgomojo kėdžių. Apsidairykite, galbūt virtuvėje prie stalo stovi jau kiek senstelėjusios kelios kėdės, ir norėtumėte jas pakeisti naujomis? Trumpai tariant, reikia dviejų ar trijų kėdžių. Jeigu nenorite atnaujinti senas kėdes arba tokių paprasčiausiai neturite, tuomet paieškokite naujų, pigesnių kėdžių. Galbūt rasite už bene penkiasdešimt litų dvi kėdes prekybos centre, kurios gal ir nebus tikro medžio, bet tokiam minkštasuoliui gaminti puikiai tiks. Jeigu tinkamų nerandate ir prekybos centruose, ieškokite baldų išparduotuvėse, kartais tenai galima rasti tikro medžio, netgi, ąžuolinių kėdžių, kurios, kad ir būdamos vertingos, gali visai nebrangiai kainuoti.

Reklama

Taigi, jei jau išsprendėte kėdžių problemą, imkitės kito darbelio. Suoliuko sėdimai daliai Jums reikės medienos. Kaip matote iš nuotraukų, sėdėjimui skirtos lentelės ir rėmas, sujungia dvi kėdes į suolelį. Jeigu suolelį dažysite, medienos rūšis yra visiškai nesvarbu, tik rinkitės kokybišką ir tvirtą. Jos reikia visai nedaug, keleto lentų, tiek tikriausiai rasite garaže ar sandėliuke.

2 kedes suoliukas

Jeigu norite tokio suolelio kaip nuotraukoje žemiau, kaip matote, apatinėje jo dalyje yra pritvirtintos papildomos grotelės. Tuomet reikės susimeistrauti ir jas, o laikant tokį minkštasuolį prieškambaryje, tai yra dar aktualiau, kadangi, kiek tankiau sudėjus groteles, galėtumėte ant jų dėti savo ir šeimos narių avalynę.

2 kedes minkstas suoliukas

Paskutinis štrichas yra viso suolelio dažymas. Pasirinkite jums tinkamiausią spalvą ir nudažykite suolelį medžiui dažyti skirtais dažais. Kuomet suolelis išdžius, pagalvokite apie jo paminkštinimą. Jums reikės atitinkamo kiekio porolono, medžiagos ir siuvimo mašinos arba adatos su siūlu. Darbas paprastas, tereikia išsikirpti poroloną ir jį apsiūti pasirinkta medžiaga. Tą patį galite padaryti ir su pagalvėle, jeigu tokios norite.

minkstasuolis trys kedes
hometalk

Suoliukas iš kėdžių tiks lauke ir kambaryje. Ką dar galima pasidaryti iš sulūžusios kedės?

Reklama