Delnų antspaudai ant popieriaus – atsiminimų paveikslas

Helovynas baigėsi, ir visos ar beveik visos pasiklydusios sielos rado kelius į Savo namus… aišku, padedant įvairiausiems ir išradingiausiems moliūginiams šviestuvėliams ir žvakutėms.
Gal iš pirmo žvilgsnio, dėl savo juodos spalvos rėmų ar rankų delnų antspaudų juodame fone, paveikslas nuotraukoje žemiau primena praėjusią šventę.

handprint
Creatively Living

Bet visgi originalus paveikslas yra visiškai nesusiję su praėjusia švente. Net neaišku ar jį galima vadinti būtent paveikslu, tačiau jis turi rėmą, o taip pat yra į ką pažiūrėti, – yra paveikslo turinys. O galbūt galime tai pavadinti atsiminimų lenta? Tai vaikų delniukų antspaudai ant popieriaus.

Reklama

Šio darbelio esmė – estetiškai įamžinti vaikų delnų antspaudus ant popieriaus. Tai taptų pramoga vaikams ir nedideliu meno kūriniu namuose.
Kaip jau pastebėjote, reikės rėmo. Nuotraukoje matome vingiuotos formos, juodos spalvos paveikslo rėmą, popierius antspaudams irgi pasirinktas juodos spalvos. Dažus naudokite skirtus vaikams, kurie nesukelia alergijos ir yra saugūs naudoti su tėvais. Dažniausiai tai paprasčiausi, vandeniu skiedžiami dažai. Naudodami juos, nuspalvinkite vaiko ranką, ar vaikas pats ją tegu nudažo ar paprasčiausiai pamerkia delniuku į dažus, ir galima dėti antspaudą ant popieriaus. Pasiskaičiuokite kiek rankučių bus ant paveikslo, kad visi antspaudai tilptų.

Jeigu jums nepatinka juoda spalva ir manote, kad tai gana niūru, o gal paveikslą norėsite kabinti vaikų kambaryje, tuomet darykite viską tą patį, tik kitomis spalvomis. Galite keisti stilių, naudoti sendintus ar modernius rėmus. Popierius gali būti ir kelių spalvų, mišrus, matinis ar visai baltas. Naudojant baltus dažus patiems antspaudams, puiku tai, kad padarius antspaudą, matosi kiekviena rankos gyslelė. Darant tai su kitos, ypač tamsesnės spalvos dažais, galbūt tai irgi pavyktų, bandykite.

Taip pat šiuo būdu galime įamžinti mūsų mažųjų augimą – augančių vaiko delniukų antspaudais ant popierius. Žinoma, šis darbelio variantas geriausiai tinka jauniems tėvams. Nors nėra abejonės, kad beveik kiekvienam iš mūsų, yra kilę minčių kaip įamžinti vaiko augimą, kad paskui vaikas taip pat galėtų prisiminti tai su jumis. O kaip tai padaryti ne banaliu būdu, o taip, kad tai taptų tikrų tikriausiu meno kūriniu? Ne viena ir vienas yra mąstę, svarstę ar netgi vargę, vartydami knygeles, žurnalus ar naršydami internete. Taigi, rankučių antspaudai, vaikui augant, būtų gana originalus būdas įamžinti vaiko augimą.

Toks paveikslėlis, ko gero, būtų kuriamas kokius penkis ar dešimt metų, ar dar ilgiau, bet rezultatas tikrai vertas išlaukto laiko. Šiam darbui pasiruoškite dar ankstyvame vaiko amžiuje, kuomet jis yra metų ar pusantrų. Šalia kiekvieno antspaudo galima parašyti, kada antspaudėlis padarytas – metus, mėnesį bei dieną. Taip pat, jeigu darote didesnį paveikslėlį ir turite daugiau popieriaus, galite parašyti kokį linksmą palinkėjimą, ar tuo metu dažniausiai sakomą ir jums juokingiausią jūsų vaiko žodį. Taip kursite prisiminimus.

Tai tikrai vienas originaliausių ir gražiausių būdų įsiamžinti vaikams ar atspindėti vaikų augimą. Taip pat, tai puikus prisiminimas visai šeimai. Delnų anspaudėliai sukelia daug emocijų, ir pats paveikslas tampa labai širdingu. Galite daryti kelis paveikslus iškart. Kitus galėsite padovanoti giminaičiams, seneliams, juk jiems tai bus tikrai nepakartojama dovana ir neįkainuojamas prisiminimas.

O gal ir visai šeimai –  vaikų ir tėvelių delnais įsiamžinti?

seimos medis rankos

“Kiti dalykai galbūt pasikeičia, bet mes visada pradedame ir baigiame su šeima” – prasmingi žodžiai.

Reklama