Piešiniai, kuriuos piešiame su vaikais ar būdami vieni, prisipažinkime, dažniausiai nebūna 3D. Vien dėl to verta kibti prie darbo, kuris aišku greičiau yra malonumas, ir pabandyti pasidaryti vienetinį piešinį. Nustebsite, kaip paprasta sukurti optinės apgaulės įspūdį, vien pasitelkiant spalvas ir linijas bei jų storį.
Taigi, jums reikės spalvotų pieštukų, kelių spalvų markerių arba flomasterių. Tokius pačius piešinius galite daryti ir su dažais (akrilu, aliejiniais ar vandeniniais) ant drobės ar kartono ir, juos įsirėminus, pakabinti svetainėje ar vaikų kambaryje. Galite pasidaryti visų šeimos narių, ar artimiausių draugų rankas 3D vaizdu. Tokie paveikslėliai pagyvins jūsų namus ir turėsite puikų prisiminimą apie gerai ir linksmai praleistą laiką. Po kurio laiko, jeigu turite augantį vaiką, galėsite padaryti paaugusios rankutės paveikslėlį, tai atrodys įdomiau nei paprastai nupiešta ranka.
Išsirinkus dažus, kuriais darysite piešinėlius, pradėkite darbą. Pirmiausia pasirinkta technika apvedžiokite savo ar kito žmogaus ranką. Jeigu darote dviese, kito ranką piešti netgi įdomiau, apskritai, visas šis rankdarbis yra žaidimo formos.
Apvedžiojant ranką, nepamirškite, kad jums reikės ir dalies riešo, ne vien plaštakos. Jeigu bijote, kad neišeis iš pirmo karto gražiai apvedžioti, galite tai daryti pieštuku, nepavykus, galėsite ištaisyti brėžinį. Kaip ir parodyta nuotraukoje, darbą pradėkite nuo riešo, kad būtų paprasčiau iš pradžių įsivaizduokite, kad ant riešo piešiate apyrankę, o vėliau pratęskite tiesias jos linija į abi puses. Taip darykite iki tol (kokiu tik norite atstumu, bet geriausia pirmą kartą daryti kaip parodyta nuotraukoje) kol prieisite nupieštus pirštus. Tuomet turėsite „apyrankes“ brėžti aplink kiekvieną iš jų iki pat piešinio pabaigos, taip pat pratęsiant tiesias linijas į šalis.
Kai baigėte piešti, paimkite kitos spalvos flomasterį, markerį ar pieštuką (ar dažų spalvą) ir šalia pirmos spalvos linijos pieškite tokią pačią liniją kita pasirinkta spalva. Kai baigsite piešti spalvų pora, imkite trečią ir pieškite taip pat, kaip su pastarosiomis.
Nepamirškite paryškinti pirminės linijos spalvos, tuomet vaizdas labiau išryškės. Kaip supratote iš pateiktos nuotraukos, geriausia jog pirminė spalva būtų ryškiausia. Tokius piešinėlius galite kurti ir iš kelių spalvų,- nuo trijų iki tiek, kiek norite, svarbiausia jas visas derinti tarpusavyje ir kurti piešinį pasitelkiant savo fantaziją.