Kaip išnaudoti laiptus, esančius namuose?

lentynos po laiptaisŽmonės, kurie gyvena nuosavuose namuose ir turi dviejų ar daugiau aukštų būstus, tikriausiai kai kada yra pagalvoję, kaip dar galima būtų panaudoti laiptų apačioje esančią erdvę? Aišku, ne visų laiptų dizainas yra vienodas. Kai kurie iš jų yra per maži tokiems eksperimentams arba laiptų apačioje jau yra kas nors įrengta arba jūs kažkaip kitaip išnaudojate tą erdvę. Pavyzdžiui, turite ten įrengę elementarią kabyklą ir kabinate ten savo drabužius, o galbūt ten laikote daiktus, kuriems jau nebėra vietos kitur ir galvojate, kad tai nekenkia jūsų interjero vaizdui. Paminėjau, tai todėl, kad ši siūloma laiptų panaudojimo idėja yra skirta ir tiems, kurie dar nėra sugalvoję arba niekad nėra susimąstę, kad būtų galima taip originaliai ir gražiai išnaudoti po laiptais esančią erdvę, ir tiems, kurie jau ją naudoja, tačiau jų visgi, tas netenkina. Pirmiausiai pagalvokite kas tiktų būtent jūsų namuose esantiems laiptams, kadangi, kaip minėjau jų dizainas ir stilius būna labai įvairūs ir galbūt jums gali netikti. Peržvelkite kokiems daiktams jums labiausiai trūksta vietos. Moterims ko gero tikrai norėtųsi erdvesnės spintos drabužiams, galbūt batams. Vyrai galėtų įsirengti gražias spinteles žvejybos ar technikos taisymo įrankiams susidėti.

lentynos po laiptais_1Jeigu po laiptais jau kabinate drabužius, tačiau, kaip minėjau, jums tai atrodo negražu arba gadina bendrą vaizdą, bet vis tiek norite ten juos laikyti, nes neturite kur daugiau, tuomet pabandykite tą vietą kažkaip apipavidalinti, kad ji atrodytų įdomiai ir tvarkingai. Toje vietoje įsirenkite vietą atsisėsti, bus patogu ir jums, ir jūsų svečiams, sukurkite atskiras nišas pakabinamiems drabužiams, šalikams ir kepurėms. Kaip matote nuotraukose, po laiptais galima įrengti slankiojančius ir talpius stalčius, kuriuose galima laikyti drabužius. Tai priklauso nuo jūsų daiktų ir kiek jų turite. Jeigu sulankstomiems rūbams vietos užtenka, tačiau neturite kur dėti pakabinamų, įsirenkite plačią spintą su keliomis drabužių kabinimui skirtomis eilėmis. Tokioje spintoje galite įsirengti ir lentynėlių, kuriuose galėsite laikyti drabužių valymui ar batų priežiūrai skirtas priemones. Arba galite šalia pakabinamų rūbų laikyti batelius, kepuraites ar kitus aksesuarus, kurių dabar nenešiojate, bet ieškote progos ateityje tai padaryti.

Reklama

Labai puiku tokioje vietoje įrengti lentynas ir padaryti jaukią biblioteką. Juk namų biblioteka nuolatos pasipildo, ji niekada nebus tuščia ir, jeigu svetainėje ar kitoje vietoje, kur laikote knygas, vietos nebėra, tuomet visada žinosite kur jas galite sudėti.

Taigi, laiptai nėra tik laiptai, jie gali atlikti ir daug daugiau funkcijų.

Reklama