Abstrakcija su dažais ir lipnia juosta

Rašėme apie sienos dekoravimą, panaudojant picos dėžutes, tačiau nerašėme, kaip dekoruoti pačias dėžutes. Žemiau esančios nuotraukos atskleis vieną iš idėjų, kaip jas galima dekoruoti. Piešiniai nuotraukose žemiau nėra piešti ant picos dėžučių, bet ant drobės aptemptos ant rėmelių. Kokį pagrindą naudoti piešiniams nėra labai svarbu, galima net imti vieną ar keletą presuoto popieriaus gabalų ir piešti ant jų. Dažus taip pat galima naudoti pačius įvairiausius, kokius tik galite rasti namuose ar įsigyti parduotuvėje. Pagrindinė piešinio idėja – lipnios juostos panaudojimas paveikslui sukurti.

Ant kokia tai spalva dažyto pagrindo (nuotraukoje žemiau, pagrindas yra dažytas balta spalva) įvairiomis, norimomis kryptimis klijuojama lipni juosta. Galbūt, lipnia juosta galima suklijuoti namuko su langais ir durimis, medžių, upės ar ežero siluetus. Tad tai nebūtinai turi būti abstrakcija. Paveikslas gali tapti puikiu peizažu. Norimas vietas apklijavus lipnia juosta, dažais tapomas visas paveikslo paviršius. Tai gali būti piešinys iš įvairių spalvų ar kiekviena, lipnia juosta įrėminta būsimo paveikslo dalis gali būti dažoma vientisa spalva, – tai erdvė eksperimentams ir fantazijai.

Reklama

Dažais padengus visą paveikslo paviršių ir jiems išdžiūvus, lipnios juostos atkarpėles nuplėšiame. Atsidengia mūsų pagrindo spalvos juostos paveiksle. Juostų plotis priklausys nuo to, kokio pločio lipnią juostą naudojote piešiniui sukurti.

Galima sukurti paveikslų diptiką ar triptiką, tai yra paveikslai ant sienos gali būti du, trys ar daugiau.

lipni juosta abstrakcijos paveikslailipni juosta abstrakcija paveikslas

Robin Egg View

Reklama