Dekoratyvinis rutulys iš medinių pagaliukų

Šiam darbeliui labiau tiktų jūros ar upės vandens nugludintos medžio šakelės. Nors tiks ir miške, parke ar sode atrasti sausuoliai. Parsinešus juos iš lauko, jie gali būtų šlapi. Tačiau kiek padžiovinus, savo namus galėsime pasipuošti gražia dekoracija iš suklijuotų medžio pagaliukų.

Reikalingi sausi ar išdžiovinti medžio pagaliukai ar šakelės, skystų klijų pistoletas ir pripučiamas kamuolys. Galbūt tiktų ir balionas, bet jį pripūtus, kažin ar jis pakankamai gerai išlaikytų formą – mediniai pagaliukai turi savo svorį, tad galbūt geriau būtų naudoti pripučiamą kamuolį.

Reklama

Medinių šakaliukų geriau turėti prisirinkus daugiau. Kad netektų, projektui įpusėjus, bėgti į kiemą, parką ar miškelį ieškoti šakelių projektui užbaigti. Taigi pripučiame kamuolį ir iš pradžių klijuojame aplink kamuolį, imdami kiek didesnes šakeles ir sukurdami pagrindinį rutulio karkasą. Po to tarpus užpildome mažesnėmis ar didesnėmis šakelėmis, kol pasiekiame norimą rutulio šakelių tankumą. Vienoje, kurioje nors vietoje reikia pasilikti kiek didesnę angą, kad galėtume ištraukti, susprogdintą kamuolį ar balioną, kai jis jau bus nebereikalingas.

Galbūt gali būti variantas, rutulys iš šakaliukų – šviestuvas, į karkaso vidų įtaisius lemputę. Dekoracija įgautų praktinę paskirtį, tapdama puikiu ir originaliu šviestuvu. Rutulys iš pagaliukų – šviestuvas galėtų būti kabinamas prie lubų ir apšviesti visą kambarį, ar padėtas ant spintelės ar lentynos kambaryje, atlikdamas vietinio apšvietimo funkciją. Pro plyšius tarp medinių šakelių besiskverbiant šviesa mestų įdomius šešėlius ant sienų ir kitų, kambaryje esančių detalių.

suklijuotu pagaliuku rutulyssuklijuotu pagaliuku rutulys 1suklijuotu pagaliuku rutulys detale

creative in chicago

Reklama