Siena, dekoruota 3D stačiakampiu ant sienos

Jeigu pažiūrėtume į stačiakampio formos dekoraciją ant sienos nuotraukoje, turbūt nekiltų abojonių, kad tai tūrinė, 3D figūra. Juodos spalvos, medinis ar metalinis stačiakampis rėmas, pritvirtintas ant sienos. Tūrinis stačiakampis, kabantis ant sienos, gana unikalus ir avangardu alsuojantis šiuolaikinio meno kūrinys.

Iš tiesų su šia sienos dekoracija yra šiek tiek kitaip. Tai yra iš medinių juostelių vienoje plokštumoje sukonstruota stačiakampė figūra. Tokia pat kaip, kad Jūs nupieštumėte ant popieriaus lapo stačiakampę figūrą. Tai yra tik dviejuose išmatavimuose – ilgis ir plotis, surinkta figūra, kuri, pakabinta ant sienos, atrodo lyg tūrinė stačiakampė forma. Įspūdį sustiprina juoda spalva nudažytos medinės juostelės – stačiakampio kraštinės.

Reklama

Medinės juostelės yra viena su kita sukjuotos klijais, nudažytos juodais dažais ir, į sieną įkalus pora vinukų ar įsukus porą medvaržčių, pakabintos ant sienos. Vinukai turi būti sukalti ne iki galo, paliekant 2-3 cm išsikišusius virš sienos paviršiaus. Ant vinukų, kiek nutolusių nuo sienos paviršiaus, pakabinama figūra. Stačiakampio kraštinės meta ant sienos šešėlius, kurie dar labiau sustiprina erdvinės figūros, kabančios ant sienos, įspūdį.

Parašykite, kaip sekėsi, jei pabandysite pasidaryti panašią optinio meno figūrą ant savo sienos.

2d geometrine figura 3d seselis ant sienos

Design Sponge

Reklama