Saviti baldai iš atrastų medžiagų

Originalūs baldai, pagaminti iš senų lentelių, durelių, atrandamų palėpėse, sandėliukuose ir įvairiose kitose žmogaus pamirštose pakampėse. Kažkada buvusios naujos ir gražios medinės lentelės, turbūt jau būtų buvusios pasmerktos supūti ar tūnoti, kur pakampyje, apsiraizgiusios voratinkliais, ir pelėsiai būtų vieninteliai lentelių “puoselėtojai”. Yra įvairiausių būdų, ypač populiarių šiais laikais, kaip dar kartą panaudoti senas ir atgyvenusias medžiagas. Turbūt prisimenate sieną iš senų lentgalių? Šiandien kita idėja.

Floyd Gompf 10 metų dalyvavo amatų parodose su savo keramikos dirbiniais. Tačiau tai nebuvo tema ir kryptis, kurią autoriui norėjosi vystyti ir užsiimti. Menininkas pradėjo eksperimentuoti, gamindamas baldus iš atrastų medžiagų. Neturėdamas patirties medienos apdirbime, buvo priverstas atrasti savo paties gamybos metodus. Autorius pradėjo rinkti medžiagas Čikagos gatvelėse, architektūros prekių išparduotuvėse ir turgeliuose. Ypač tiko dažyta ir jau apsilupinėjusi mediena – mediena su savo istorija ir praeities pėdsakais. Daugelio menininko baldų formose galima atpažinti keramikos ir skulptūros idėjas.

Reklama

Spintelės, staliukai kaip gyvi. Lyg ir kalbina, kiekviena detale pasakodami savo istoriją.

Kai kam galbūt kils idėjų, ir minčių apie tai, kad baldų gamyboje ir dizaine dar ne viskas atrasta. Kai kam bus puiki proga dar kartą peržvelgti sodo pakampius, palėpių ir sandėliukų užkaborius. Gal ir Jūs rasite senų, nebereikalingų lentgalių, kurie gali tapti pigia, originalių baldų gamybos medžiaga.

spintele is lentgaliu, geltonos dureles spintele is lentgaliu, ruda, gelsva spalvos apvalus stalas ant ratukų is lentgaliu trijų koju staliukas, is lentgaliu

Ir mieli robotukai, tarsi gyventojai iš kitų planetų.

originalus robotai is atliekiniu medziagu stalas vingiuotas pavirsius ovalinis stalas ant apvaliu kokju spintele is lentgaliu, zalios durelesre.

Reklama