Siena iš senų lentų ir lentgalių

Ką daryti, norint dekoruoti savo kambarį? Paprasčiausia, aišku, nuėjus į parduotuvę nusipirkti dažų ir išsidažyti kambarį arba nusipirkti tapetus ir ištapetuoti kambario sienas ar lubas. Arba galima paskambinti pažįstamam meistrui ir jis tai padarys, arba paskambinti dizainerei, kuri dekoravo kaimynų butą, ir ji patars, kaip tai padaryti gražiau. Tačiau kartais dekoro idėjos gali gimti ekspromtu, ta prasme čia ir dabar; turint tai, ką turime po ranka.

Nuotraukoje žemiau matome biuro Studiomates, Brookline (Niujorkas) poilsio kambario interjerą. Įspūdinga siena iš senų lentų ir lentgalių. Tapybiškai gražios savo natūraliomis medienos spalvomis lentos. Kai kurie lentgaliai yra dažyti. Aišku, sienos kaip akcento įspūdį, sustiprina baltai dažytos betono sienos ir lubos, baltos vazelės su gėlėmis, pritvirtintos ant sienos. Baldai, šviestuvai – visa tai nėra atsitiktinės interjero detalės.

Reklama

Tačiau, drąsioms ir drąsiems eksperimentatoriams namuose ar biure, kodėl gi nepabandžius ko nors tai panašaus, kaip siena, tapyta senais lentgaliais?

siena-is-senu-lentu
Fotografė Julija Robbs

Ir dar vienas tapybos lentomis ant sienos šedevras. Ar matote kokie lentiniai potepiai? Aptrupėję ir nuskilę pakraščiai. O spalvos? Balzganai rudos, kai kuriose vietose pereinančios į baltai mėlyną.

lentgaliais dekoruota siena

Reklama