Kaip panaudoti senus stalčius?

Jei spintelė sulūžo ar nebemiela, ir norisi pakeisti nauja, gal galima ką nors padaryti su senos spintelės stalčiais? Susipažinkime su keletu originalių idėjų, kaip galima stalčiams suteikti naują gyvenimą.

Seni stalčiai gali būti panaudoti gėlėms susodinti lauke. Stalčius sudėjus laipteliais, gausime originalų gėlynėlį – gėles, augančias keliomis pakopomis. Stalčius galima dažyti viena spalva, galima keliomis, ar tik impregnuoti, paliekant stalčius natūralios medžio spalvos, jei jie buvo nedažyti. Tai priklauso nuo Jūsų dizaino idėjų. Stovas gėlėms iš stalčių stovės lauke, tad reikėtų naudoti drėgmei atsparius dažus, galbūt iškloti plėvele stalčių vidų. Pasitarkite su dažų parduotuvės konsultantais, kokius dažus geriausia būtų naudoti ir susikurkite originalų gėlynėlį lauke.

stalciai pakopomis geliu laikiklis

Nuotraukoje žemiau matome dar vieną paprastą ir naudingą idėją. Stalčius, pakabintas ant sienos, tampa originalia lentynėle vonios kambaryje. Stalčiaus – lentynėlės sieneles galima nudažyti pagal vonios kambario dekoro spalvas. Stalčiaus dugną ar lentynėlės galinę sienutę galima dažyti ar išklijuoti drėgmei atspariais tapetais. Prie lentynėlės apatinės sienutės galima pritvirtinti strypelį – laikiklį rankšluosčiui. Laikiklį galima rasti parduotuvėse, prekiaujančiomis vonios kambario aksesuarais. Ar improvizuoti, kaip parodyta nuotraukoje apačioje: du laikikliai ir paprastas strypelis tarp jų.

Reklama

stalcius lentyna vonioje

Žemiau esančioje nuotraukoje matome visą sieną nukabinėtą dėžutėmis, lentynėlėmis, spintelėmis. Originali sekcija – lentyna darbo ar svetainės kambaryje. Įvairių spalvų ir formų dėžutės sukuria lyg sienos bareljefą, pagyvindamos kambario sieną.

dezutes, lentyna ant sienos darbo, svetaines kambaryje

Įvairaus dydžio stačiukai, sudėlioti vienas šalia kito, vienas ant kito ir nudažyti viena spalva, sukuria originalią lentynėlę knygoms ir įvairiems suvenyrams susidėti. Galinė lentynos sienutė gali būti išklijuota mėgiamais tapetais.

stalčiai lentyna knygoms

Originali lentyna miegamąjame virš lovos, iškylanti aukščiau lovos galvūgalio. Žavinga savo apvaliomis stalčiukų formomis, tampanti lyg paveikslu ant sienos miegamąjame kambryje.

stalčiai lentyna virš lovos galvūgalio

Na ir dar viena idėja. O jeigu iš spintelės išimti vieną ar du stalčius, sukuriant atvirą lentyną? Tai pagyvins ar net atgaivins galbūt jau kiek pabodusią spintelę ar komodą.

spintele be dvieju stalciu

Phantastic Phinds

Reklama