Lovos galvūgalis iš knygų

Popierines knygas panašu, kad palaipsniui keičia elektroninės knygos ar tiesiog skaitymas kompiuterio ekrane. Gal po kelių šimtų metų, – gal nereikės ir tiek, ateities žmonės žiūrės į popierines knygas, kaip mes žiūrime į egiptietiškus papiruso lapelius. Budos mokymas buvo užrašytas ant palmės lapų. Šie rašymo metodai atrodo naivūs ir primityvoki, na bent jau žiūrint iš kelių civilizacijos vystymosi tūkstantmečių perspektyvos.

Kodėl panašu, kad popierinės knygos užleidžia vietą elektroninėms informacijos priemonėms? Kad ir šis požymis. Vis dažniau tarp pasidaryk pats idėjų, galima atrasti tokių, kurios siūlo knygas panaudoti, jei išsireiškus gramatiniais terminais, kaip ir perkeltine prasme. Knyga panaudojama ne pagal savo tiesioginę paskirtį, tai yra skaityti knygą. Neseniai rašėme apie lentynėles pagamintas iš knygų.

Reklama

Šiandien originali idėja – lovos galvos atlošas iš knygų. Įdomiausia, kad knygos, panaudotos lovos atkaltei yra atverstos. Prie sienos matomai yra pritvirtintas tik knygos viršelis. Labai patogu, prieš miegą vakare, ar pabudus ryte – galima greitai ką nors paskaityti. Bent jau knygos viršelio nebereikia vartyti. Na skaitymas, gal ir ne pati pagrindinė idėja, sukuriant lovos galvos atlošą iš knygų, tai turbūt daugiau dekoratyvinis.

Tikrai puiki idėja, ir jei Jūsų knygos dulkėja sekcijos lentynose, suteikite joms kiek kitą paskirtį, pasigamindami lovos galvūgalį iš knygų.

lovos galvugalis is knygu

Design every day

Reklama