Pasidarykite lentyną iš knygos

Tokia lyg ir šventvagiška idėja – knygą “prikalti” prie sienos, kad ką nors pasidėti ant jos. Paprastai projektuojamos, gaminamos ir parduodamos įvairiausios lentynos knygoms susidėti. Knygos yra skirtos skaityti, sužinoti ką nors naujo, patirti netikėtų emocijų. Iš kitos pusės knygos autorius panaudojo savo energiją, žinias, rašydamas knygą. Jei knyga nebereikalinga man, galbūt informacija joje domintų ką nors kitą..  Sąžinės graužatis: ar tai yra teisinga ar ne?

Bet turbūt kiekvienuose namuose, jei perverstumėte turimas knygas, tikrai atrastumėte keletą, kuriose informacija jau pasenusi, ir Jūs sunkokai atrastumėte ką nors, kam informacija knygoje būtų naudinga. Knyga taip pat dar ne tapo antikvarine vertybe ir knygai patampant lentyna yra tikrai daugiau šansų, kad ji pragyvens savo amžininkes. Ir galbūt Jūsų anūkai ar proanūkiai vieną dieną susidomės: “- O kas gi toje knygoje, iš kurios padaryta šita lentyna?”. Nuims knygą nuo lentynos, tai yra išardys knygą – lentyną, ir kas žino..

Reklama

Taigi, galbūt nėra taip jau blogai įamžinti mums nebereikalingą knygą, kitoje – lentynos paskirtyje. Pasigaminti lentynėlę nesudėtinga. Statybinių prekių parduotuvėje surasite keletą metalinių kampuočių, kelis medvaržčius, atsuktuvą.. ir ant sienos turite originalią lentyną. Galimas daiktas, kad keletas tokių lentynų ant sienos žiūrėtųsi dar įspūdingiau. Pabandykite.

knyga lentyna

real simple

Reklama