Staliukas – kelmukas ant ratukų

Kelmas – staliukas turbūt nėra didelė naujiena ir kai kuriuose namuose tikrai tokį staliuką esate matę ar turite jį patys. Tačiau kelmas yra kelmas, jis gana sunkus gremėzdiškas, na kaip ir tikras kelmas. Kaip tokį miško brolį “sukultūrinti”?

Projektas, kurio realizacijos nuotrauką matote žemiau, sudomino tuo, kad prie kelmelio apatinės plokštumos yra pritvirtinti baldiniai ratukai. Taigi staliukas tampa mobiliu, lengvai galima pastumti iš vienos kambario vietos į kitą. Ir vizualiai nebeatrodo sunkiu ir gremėzdišku.

Reklama

Taigi pirmyn į mišką, pasisekė turintiems savo. Anksčiau galima gal ir kokiame patvoryje gražuolį rąstuką atrasti, dabar turbūt sunkiau. Kas kūrena žiemą malkomis, turbūt kokį įmantresnį kelmuką gali atrasti malkų krūvoje. Galima variantas – staliukas iš kelių rąstukų.

Jei turite ar radote kelmelį, reiktų padžiovinti ir priklausomai ar norite išsaugoti natūralų medienos grožį, galite nulakuoti matiniu ar blizgančiu laku, arba nudažyti spalva, kuri derėtų prie kitų kambario interjero detalių. Ir nepamirškite pritvirtinti ratukų!

kelmas ant ratuku staliukas

a beautiful mess

Reklama