Kavos staliukai – pasidaryk pats

Vienas iš dažniausiai naudojamų baldų namuose, yra kavos staliukas. Bet kurioje baldų parduotuvėje ar baldų salone rasite pagamintų iš įvairiausių medžiagų, didesnių ir mažesnių, pigesnių ir brangesnių staliukų arbatai, kavai ar kitiems gėrimams gurkšnoti namuose. Staliuką galima pasirinkti, kad derėtų prie kitų baldų ir “įsipieštų” į kambario interjerą. Įdomus variantas interjerui namuose yra staliukai, pasigaminti savo pačių rankomis. Pažiūrėkime keletą staliukų svetainės kambariui, kurie buvo pasigaminti “nuo nulio” ar perdarant ir pritaikant kokias tai medžiagas, kurios paprastai atlieka kitas funkcijas mūsų gyvenime.

Staliukas nuotraukoje žemiau – tai tik keturios senos ir storos lentos (kuo senesnės ir natūraliai apsinešiojusios tuo geriau. Nereikės specialiai zulinti švitriniu popieriumi, kad suteikti senumo įspūdį), keletas vinių ar medvaržčių, keturi ratukai. Puikus staliukas kaimiško ar vintažinio stiliaus interjerui svetainėje ar kitame kambaryje.

staliukas iš senų storų lentų

Kitas “pasidaryk pats” staliukas puikiai tiktų šiuolaikinio, industrinio stiliaus namuose. Staliuko karkasas pagamintas iš metalinių perforuotų kampuočių (ką nors panašaus galima surasti statybinių prekių parduotuvėse), stalviršis iš daugiasluoksnės faneros.

Reklama

industrinis kavos staliukas, metalas, fanera

Štai kas gali gautis, rekonstravus ir atnaujinus seną žurnalinį staliuką. Putos sluoksnis, raštuotas audinys, baldinės vinutės su dekotatyvinėmis galvutėmis ir turime minštą staliuką kavos puodukui (tiksliau kojoms pasidėti).

minkštas staliukas aptrauktas medžiaga

Staliukai, pagaminti iš palečių, jau turbūt nebe naujiena. Gana originalus sprendimas ant staliuko viršaus uždėti stiklo lakštą. Švelnesnis paviršius ir lengvesnis įspūdis.

staliukas iš paletės su stiklu

Primontavus keturias dažytas, medines kojas prie seno lagamino iš apačios, turėsime ne tik žurnalinį staliuką, bet ir, atsidarius lagaminą, daug vietos įvairioms smulkmenoms susidėti.

staliukas iš seno lagamino

Žemiau esančioje nuotraukoje medinis staliukas pasigamintas visiškai nuo nulio. Gana didelis ir tvirtas stalas, atras savo vietą namuose.

tvirtas medinis staliukas

Perdirbus seną medinę ritę, ant kurios anksčiau greičiausiai buvo vyniojamas telefoninis kabelis (kažkur tai minčių užkaboriuose yra prisiminimas apie tokias rites), pagamintas puikus žurnalinis staliukas – lentyna. Apvalus staliukas yra ant ratukų, taigi norint pasiimti norimą ar reikiamą knygą, reikia tik pastumti ar pasukti staliuką.

apvalus stalas lentyna iš ritės

Beržo rąsteliai, sustatyti ir sutvirtinti vertikaliai, – neįtikėtinas, mišku kvepiantis žurnalinis staliukas.

beržo rąstelių kavos staliukas

Ar jūs kada nors esate pasidarę savo žurnalinį ar kavos staliuką? Gal turite, kokių nors “pasidaryk pats” kavos staliukų savo namuose? Pasidalinkite mintimis apie tai komentaruose žemiau! Decoist

Reklama