Siena, dekoruota senomis durimis

Praeitą savaitę rašėme apie sieną, dekoruotą senomis lentomis, lentelėmis ar lentgaliais. Šiandien siūlome pasižiūrėti, ką galima padaryti iš senų durų.

Olandų dizaineris Piet Hein Eek suprojektavo “Durų sieną” gyvenamojo namo hole. Didelė foje siena paprasčiausiai buvo padengta senomis medinėmis durimis: kambarių durys, įėjimo į namus durys, pagalbinių patalpų durys. Tiksliau, bet kokios įmanomos durys. Kai kurios iš jų atrodo nusidėvėjusios ir apsitrynusios, kitos atrodo naujesnės, kai kurios yra paprastos, kai kurios su filingais.

Reklama

Iš kur visos tos durys? Naujas projektas buvo vystomas, nugriaunant seną pastatą. Durys iš seno pastato buvo panaudotos dekoruojant namo holo sieną. Originalus ir praktiškas sprendimas. Galbūt tie namai buvo ne tokie jau prasti, kad juos griauti, bet tuomet dizaineriui kažin ar būtų kilusi mintis sukurti durų monumentą ant sienos. Gana geras baltos sienos kontrastas su medžio spalvos laiptų pakopomos ir juodos spalvos laiptų aikštelės turėklais.

Sieną sukūrė profesionalai, bet siena iš durų tokia paprasta, net knieti pasidaryti pačiam. Manau, kai kas taip ir padarys.

siena iš senų durų

Poppytalk

Reklama