Miegamasis, kabantis buto palubėje

Kai kurie namų, butų interjerai tampa ne tik meno kūriniais, bet ir išradingumo bei sumanumo išraiškos formomis. Galima pasakyti, meno kūrinys sukurtas pasitelkiant mokslo pajėgas. Iškyla mintys, panašios kaip, kad – kas buvo pirma, kiaušinis ar višta? Šio buto vidaus išplanavimas, formų dizainas būtent sukelia panašias idėjas – kas pirma, menas ar mokslas, išradingumas ar estetika?

Originalus dizaino butas, įrengtas sename sandėlyje Monrealyje, Kanadoje. Atviros erdvės butas buvo įrengtas šeimai su nedideliu vaiku, tiksliau dar kūdikiu. Les Ateliers McComber sukūrė kaip ir balkoną – miegamąjį, erdvėje po juo – kūdikio lovelė, vaiko miegamasis. Balkono plokštuma, tai skulptūriškai išlankstyta medžio plokštė, kabanti baltai dažytos metalinės konstrukcijos pagalba. Miegamasis yra lengvai pasiekiamas kopėčiomis. Tokiu būdu miegamasis lyg ir plevenantis buto palubėje, po savimi išlaisvino visą grindų plotą.

Reklama

Galbūt tai suteiks minčių, kaip sutaupyti vietos ir erdvės savo namuose.

nedidelis butas lova palubėjenedidelis butas, kopėčios į miegamąjįnedidelis butas, erdvė po miegamuojulova palubėje, nedidelis butasnedidelis atviros erdvės butas, virtuvė, svetainė, miegamasis

 

Reklama