Paveiksliukai ant sienos iš picos dėžučių

Mėgstantiems valgyti picas ir pasidaryk pats namų dekoracijas – idėja! Suvalgius picą namuose dažnai lieka kartoninė dėžutė, pagaminta iš gana storo kartono. Dėžutė paprastai būna tvirtais kampais, žodžiu gana tvirta kartoninė struktūra. Kodėl dėžutės nuo picos nepanaudojus kokiam tai namų dekoravimo projektui?

Šios dienos pasiūlymas ar idėja, tai paveikslai ar paveikslų kompozicijos iš picos dėžučių. Dėžučių papuošimo technikų gali būti pačių įvairiausių. Galima tapyti ant dėžučių aliejiniais ar akriliniais dažais. Ant dėžučių galima piešti abstrakcijas ar dėžučių paviršių dekoruoti raštais ir ornamentais. Dėžučių dekoras gali būti monochrominis: juoda – balta, ar įvairiaspalvis. Spalvas galima būtų pasirinkti priklausomai nuo vyraujančių kambario interjere spalvų. Kambaryje ant sienos gražiai žiūrisi pakabinti keli paveiksliukai – ex picos dėžutės.

Reklama

Pažiūrėkite nuotraukas žemiau. Galbūt dekoro pavyzdžiai nuotraukose sukels kokių tai naujų idėjų, kaip galėtumėme papuošti savo namus ir šiek tiek prisidėti prie gamtos išsaugojimo idėjos, – nuo dar kelių, beprasmiškai besimėtančių kartoninių dėžučių.

tapyba ant picos dėžučių, ant sienosabstrakcijos ant picos dėžučių, ant sienos

Reklama