Staliukas – pufas iš senos padangos

Yra daug įvairiausių būdų, kaip galima pritaikyti nusidėvėjusiais automobilių padangas. Dažnai padangos panaudojamos vaikų žaidimų aikštelėse, poilsio zonų įrengimui. Puiku matyti žmonių pastangas, kur tai pritaikyti senas padangas. Tačiau, kas bebūtų daroma, galbūt dėl padangų protektoriaus, kietos gumos ar juodos spalvos paviršiaus, naujai sukurtos žaidimų aikštelės, pasisėdėjimo vietelės atrodo grubokai. Neišeina užmiršti padangų tiesioginės paskirties ir tūkstančių kilometrų, kuriuos nukeliavo padangėlės. Akivaizdu, kad tai padangų paviršius, kuris kažkodėl tai “neužsimaskuoja” savo nauja paskirtimi ir netampa: sena – virtusia nauja – wow!

Nuotraukoje žemiau matome staliuką – pufiką, pagamintą iš padangos, faneros ir virvės. Juodo padangos paviršiaus nebesimato. Paviršius yra uždengiamas, apklijuojant virve. Ir staliukas ar pufikas nebeasocijuojasi su senute, juodute padangėle. Panašu, kad tai ir yra sprendimas, norint panaudoti senas padangas kita paskirtimi – padangos paviršių reikia uždengti, užmaskuoti. Padanga gali tapti puikiu karkasu – staliukams, kėdutėms, suoliukams, tik reiktų paslėpti jų paviršių. Reikia “pertraukti” asociaciją kėdutė – padanga, ne tai ne padanga, tai kėdutė.

Reklama

Nuotraukose aiškiai matosi, kaip pufą ar staliuką pasidaryti. Panašu, kad dviese vynioti ir klijuoti, ar kokiu tai kitu būdu tvirtinti virvutę būtų paprasčiau ir lengviau.

padanga apvyniota virve

casa.com.br

Reklama