Šviestuvas – ananasas iš plastikinių šaukštelių

Daugelis turbūt matėte pakabinamą šviestuvą, padarytą iš plastikinių šaukštelių ir butelio. Šiandien siūlome idėją – broliuką ar sesutę. Šviestuvas, pagamintas iš šaukštelių, – tik, vietoj savo buvusio pieniško baltumo, šaukšteliai kiek paspalvoti, taip pat iš palubės šviestuvas nusileido ant spintelės ar lentynos ir įgijo panašumo į vaisių – ananasą. Puiki transformacija ir ilgoka kelionė nuo šaukštelių iš plastiko, butelio nuo mineralinio vandens iki teminio šviestuvo.

Jei dar nebuvote susigundę pasidaryti  ir pasikabinti prie lubų baltąjį šviestuvą, tai nuo gražuolio ananasinio šviestuvėlio bus sunkoka atsisakyti.

Reklama

Kad pasidaryti lempą – ananasą, pirmiausia turite nuo plastikinių šaukštų nupjauti kotelius. Kai koteliai bus pašalinti, nudažykite geltonais akriliniais dažais šaukštelių galvutes. Tada nupjaukite plastikinio butelio kakliuką ir dugną bei klijuokite šaukštelių galvutes ant butelio sienelių, pradėdami nuo apačios iki viršaus. Kai klijai išdžius ir ananaso žvyneliai laikysis tvirtai, papuoškite ananaso viršutinę dalį lapeliais iš žalio popieriaus. Kai butelis ir šaukšteliai akivaizdžiai įgaus ananaso formą, reikia įtaisyti lemputę ir: “- lai būna šviesa!”

plastikiniai sauksteliai lempa ananasas

Šis stalinis ar lovos šviestuvas tiks miegamąjame, darbo ar vaikų kambaryje.

Craft Foxes

Reklama