Vaikiška dėžutė iš spalvotų kreidelių

dezute is kreideliu, piestuku pamokele

Šis rankdarbis unikalus tuo, jog yra daromas iš netikėtos gamybos medžiagos – spalvotų kreidelių, vaškinių ar paprastų spalvotų pieštukų. Juk tikrai kažin ar susimąstėte, kad su kreidelėmis, vaškiniais pieštukais galima daryti ką nors išskyrus elementarų piešinio piešimą. Šį darbelį namuose galima daug kur panaudoti, – juk visada mūsų namams prireikia visokiausių indelių, dėžučių, pintų krepšių, įmantriausio stiliaus skrynių ir kitokių dėklų smulkiems ar stambesniems daiktams susidėti. Manau ypatingai tokios dėžutės tinka vaikų kambariui, ne vien dėl smagios, spalvotos išvaizdos, bet ir todėl, kad vaikai visada turi gausybę smulkių žaislų, kurie kartais po ilgo žaidimo su jais, netenka savo originaliųjų dėklų. Tai būna įvairiausios dėlionės, lego žaisliukai ar kiti vaikiški stalo žaidimai.

Reklama

vaskiniai piestukai, kreideles, dezute Paskui jų dalys išsimėto ir žaidimus tenka išmesti. Būtent toks gražus jų sudėjimo būdas padės jums susitvarkyti su šia problema. Puiku tas, kad darydami tokį rankdarbį, jūs patys prieš pasiruošdami darbo priemones, galėsite nuspręsti kokio dydžio dėžutę rinktis. Kaip matote iš pavyzdinių nuotraukų, darbui ir dėžutės pagrindiniam „pamatui“ reikės indelio, kuris atitiks jūsų būsimos dėžutės dydį. Pati darbo eiga labai paprasta, tačiau pirmiausia pakalbėkime apie klijus. Klijus turėtumėte naudoti karštus, kurie purškiami iš specialaus karštiems klijams skirto „šautuvo“, jį rasite bet kuriame statybos ir buities prekių prekybos centre arba kai kuriose kanceliarinių prekių parduotuvėse. Jeigu tokio neturite ir norite, kad viskas būtų greičiau ir paprasčiau, galite naudoti paprasčiausius stipraus/stipriausio sukibimo klijus, kurių rasite kiekviename prekybos centre. Tačiau, aišku, jeigu tikrai mėgstate daryti rankdarbius ir dažnai tuo užsiimate arba norite užsiimti ateityje, tai ko gero, reikėtų pagalvoti ir apie karštų klijų „šautuvo“ įsigijimą. Jis nėra brangus ir labai daug kur jums pravers. Taip pat prieš renkantis dėžutę pagalvokite ar jūsų pasirinkti klijai tikrai priklijuos prie jos kreideles, piešttukus. Pagalvokite ką dėsite į dėžutę, taip pat pasirinkus dėžutę paskaičiuokite kiek jums kreidelių reikės, kad vėliau nereikėtų pakartotinai lėkti į parduotuvę.

Kai jau turite klijus ir išsirinkote dėžutę, kuri jums tiks ir pagal dydį ir pagal estetiką, pradėkite darbą. Dėžutę prieš darbą nuvalykite, darbo vietą išklokite popieriumi, kad neišpurvintumėte darbo vietos paviršiaus. Imkite po vieną kreidelę ar pieštuką, patepkite jį klijais ir klijuokite prie dėžutės. Pieštukai ar kreidelės turi būti suklijuotos viena šalia kitos ir apjuosti jūsų indelį, kaip parodyta nuotraukose. Kai darbą atliksite, palikite dėžutę kuriam laikui pilnai išdžiūti. Darbas greitas, o rezultatas labai gražus ir praktiškas.

 

Reklama