Kur panaudoti nereikalingą lauko teniso kamuoliuką?

lauko teniso kamuoliuko panaudojimas

Šiuolaikiniai žmonės ilsisi visaip. Vieni iš jų kopia į kalnus, kiti važinėjasi dviračiais, treti piešia, kuria rankdarbius, atsipalaiduoja jogos pamokoje, o tie, kuriems artimas fizinis krūvis bei patinka gerinti reakciją ir asmeninį vikrumo rekordą, – žaidžia tenisą. Be abejonės, žaidimas tikrai įdomus ir naudingas, kiekvienam suprantamas ir tie, kurie jį mėgsta žaisti ar bent jau žiūrėti, pastebi, jog kamuoliukų po intensyvaus žaidimo mažėja. Jie susidėvi, yra pametami arba – suplyšta. Pamestų neieškosime, labai senų neatgaivinsime, tačiau pasiūlysime kaip lauko teniso kamuoliuką paversti kamuoliuku- laikikliu. Žinoma, šis žalsvas mažylis neatstos jūsų rūbų kabyklos, nėra jis toks stiprus, tačiau mažus, smulkius daiktus, jis puikiai laikys, o taip pat jums kasdien kels nuotaiką,- kaip
Jeigu jūsų turimas lauko teniso kamuoliukas įplyšo ne tokioje vietoje, kad pavyktų padaryti burną ir jūs jau supratote, kad tokio žmogeliuko pasidaryti nepavyks- visada galite žaidimo vardan paaukoti vieną kamuoliuką ir sukurti tokį žmogeliuką patys. Kita vertus, būkite kūrybiški, -jeigu kamuoliukas suplyšo taip, kad kuriant iš jo tokį žmogeliuką pastarasis išeitų niūria šypsena, vis tiek galite panaudoti ir tokį, tačiau šalia padėkite ir džiaugsmingą kamuoliuką. Kuo daugiau tuo smagiau. nenusijuokti, kai jis toks linksmas?

Reklama

Šis kamuoliukas kaip ir parodyta nuotraukoje turėtų turėti akis, jų jūs galite rasti siuvimo prekių parduotuvėse. Galite nusipirkti visą rinkinį ateičiai, padovanosite tokį suvenyrą ir bičiuliams. Akytės nebūtinai turi būti kaip parodyta nuotraukoje, parduotuvėse galite patys jas išrinkti, juk tiks ir didelės, ir ryškios, dažytos ar natūralios, judančios ir ne, priklijuojamos ir prisiuvamos.

Į tokį laikiklį galėsite dėti visokiausius smulkius, dažnai pasimetančius daiktus, kaip pavyzdžiui – raktus, rašiklius, pieštukus, kompiuteriui skirtas valymo servetėles, papuošalus(žiedus, apyrankes, auskarus). Svarbiausia, kad žmogeliukas visos tos daiktų gausybės neprarytų.

 

Reklama