Krepšeliai iš nereikalingo popieriaus

Kai pas mus į namus atkeliauja naujas daiktas, dažniausiai jis būna įpakuotas į keliskart didesnę už jį patį dėžę, kuriame pilna popieriaus arba specialių granulių, kurios apsaugo daiktą nuo sutrenkimų kelionės metu. Labai dažnai taip pasitaiko, kai daiktus perkame internetu, o toks pirkimas kaip žinome, labai populiarėja mūsų šalyje. Kad ir kaip ten būtų, išpakavus mums reikalingą, naują daiktą, dėžę, jeigu pasiseka, kartas kur nors panaudojame, na, o popierių būtinai išmetame. Na kam gi tos šiukšlės namuose?

Ne vien nuo naujų pirkinių, o ir nuo kitų dalykų kartais lieka to nereikalingo popieriaus ir nelabai žinome kur jį dėti. Labiausiai susižavėję siūloma idėja gali popieriaus tiesiog nusipirkti. Labiausiai tinkantis būtų eskizinis piešimo popierius, kuris yra parduodamas specializuotose dailės prekių parduotuvėse. Jis storas, patvarus ir nėra baltas, kas kažkiek apsaugos nuo lengvo jo išsitepimo. Taip pat jis nėra brangus ir jo užteks bent dešimčiai tokių krepšelių.

Reklama

krepselis is popieriaus

Taigi, popierius apskritai arba būna nereikalingas, arba nėra brangus, kad šią idėją pavyktų įgyvendinti. Pradėsime nuo fakto, kad jums tikrai reikės siuvimo mašinos. Kitu atveju, siuvimas ranka iš tikro ilgai užtruktų ir adata galėtų suplėšyti popierių. Kas šiek tiek nusimano apie siuvimo mašinas, žino, jog siuvimo mašinoje galite keisti adatas, taigi šiuo atveju siūlyčiau rinktis labai ploną adatą, tačiau ji, taipogi, turėtų sugebėti persiūti popierių, o ne jį draskyti. Žinoma, juosteles reikėtų daryti kelis kartus perlenkus, kad būtų vidutinio storumo. Pati darbo eiga gan paprasta. Be popieriaus jums tereikės liniuotės, kad tiesiai atkirptumėte savo juosteles krepšeliui ir taip vadinamų „žiogelių“, kad krepšelio pynimo metu, krepšelis būtų patvarus ir neiširtų kaskart jums įpynus naują juostelę.

krepselis is popieriaus 1

Pačių juostelių galite pasidaryti kiek tik norite, jų kiekis reguliuos jūsų būsimo krepšelio dydį. Kai jau pasidarėte bent jau penkiolika juostelių, galite pradėti pinti krepšelį kaip parodyta pateiktoje nuotraukoje. Pynimas labai paprastas, pinant jūs taip pat galite kurti savo krepšelio dugno dydį. Kaip suprantate, tai reiškia, jog jūsų krepšelis gali būti ilgas ir siauras, kvadrato formos, stačiakampio, ar tiesiog lėkštas ir visai negilus. Pindami pagal pavyzdį, naudokite „žiogelius“, kaip pastebėsite jie reikalingiausi pačioje pradžioje. Ilgainiui, įpynus daugiau juostelių, krepšelis tampa stabilus ir jau galite džiaugtis puikiais darbo vaisiais. Kai pabaigsite, tais pačiais „žiogeliais“ užbaikite krepšelį – užsekite jį viršuje.

krepselis is popieriaus 2

Į tokius krepšelius tikrai visada rasite ką sudėti, – siūlus, mezginius, higienos ar grožio priemones, kitus smulkius daiktus ir t.t.

Reklama