Apyrankė iš senų džinsų

apyranke is senu dzinsuŠis darbelis skirtas merginoms, norinčioms pasipuošti neišleidžiant nei cento, o, taip pat praktiškai panaudoti senus rūbelius, šiuo atveju, senus džinsus, kurių, be abejonės, turime kokią pusę spintos. Aišku, galite naudoti nebūtinai džinsus, gali būti ir džinsinis sijonas, šortai, svarbiausia, kad būtų plati, džinsinė siūlė, per kurią vėliau galėtume perverti vielos gabalėlį. Su tokiu rankdarbiu atrodysite tikrai originaliai ir nekasdieniškai, o, taip pat jį galėsite pritaikyti prie jūsų pasirinktos laisvo stiliaus aprangos, kad ir prie tų pačių džinsų. Taigi, rankdarbiui reikės: stiprios vielos, džinsinės siūlės, kurią perversite viela, prieš tai išsikirpę iš senų džinsų, taip pat kelių jums patinkančių karoliukų, užbaigti darbeliui. Žinoma, reikės ir žirklių, liniuotės (galite matuoti ir „iš akies“), taip pat replių, kuriomis užlenksite apyrankės galiukus bei paprastos stiklinės, kad būtų lengviau suformuoti gražią ir lygią papuošalo formą. Pirmiausia pamatuokite savo ranką, sužinoję kokio jos apimtis, užsirašykite ir padauginkite iš tiek, kiek apyrankės apsivijimų aplink riešą norėsite. Žinoma, per daug apsivijimų irgi nėra gražu, todėl daugiausia naudokite penkis ar šešis apsivijimus.

darome apyranke is senu dzinsu siules

Reklama

Nepamirškite pridėti keleto centimetro galiukams (bent keturis centimetrus) ir apsivijimų perėjimams, t.y. riešo šonams, kai viela lenksis. Žinoma galima viską daryti ir paprasčiau, tiesiog atsikirpti norimo ilgio vielos ir apsivynioti aplink ranką pamatavimui, juk vielą galite lankstyti.

Na, o jeigu nepataikėte su ilgiu, tiesiog patrumpinkite ją iki reikiamo ilgio. Tuomet iš džinsų išsikirpkite siūlę, per kurią jie susiūti ir perverkite ją viela. Džinsinė siūlė turėtų būti šiek tiek trumpesnė nei viela, nes galiukuose bus karoliukai, o, taip pat galiukus, kaip minėjau, reikės ir užlenkti. Jeigu džinsinė siūlė netinka, derinkite dydžius kol išeis kaip pavyzdinėje nuotraukoje, tada verkite karoliukus. Aišku galite naudoti ir mažiau džinso, o daugiau karoliukų, tai jūsų pasirinkimas. Kai suveriate karoliukus, paimkite reples ir užlenkite apyrankės galiukus į vidų (geriausia į pačių karoliukų vidų, kad galiukai mažai matytųsi ir negalėtumėte įsidurti nešiodami apyrankę). Na ir paskutinis veiksmas yra paimti stiklinę ir ja pabandyti ištiesinti apyrankę, būtų gerai, jei stiklinė būtų panašaus pločio kaip ir jūsų riešas, tačiau jeigu tokios tiksliai nerandate, galite naudoti ir mažesnę, nes apyrankė yra iš vielos ir galėsite ją kažkiek lankstyti. Darbas nėra sunkus, gan greitas, todėl galite pridaryti daug tokių apyrankių, naudojant kitokių spalvų džinsus, kitokius karoliukus. Nešiokite apyrankes pačios ar dovanokite draugėms, juk tai nieko nekainuoja.

Reklama