Ką padaryti iš metalinės dėžutės nuo saldainių?

ka padaryti iš sausainiu dežutesBeveik visi mėgstame sausainius, kitus skanumynus ir nors kasdien jų nevalgome, bet natūralu, kad namuose turime po kelis vienetus nebereikalingų saldainių ar sausainių dėžučių. Teko pastebėti, kad daugelis žmonių jų neišmeta, nes visiems jos atrodo labai gražios, be to, yra metalinės, todėl norisi tikėti, jog jos dar gali būti kam nors tinkamos. Aišku, bėga laikas, jos apdulka, o mes dažnai taip ir liekame nesugalvoję ką gi galėtume į jas sudėti, kaip jas atnaujinti ir pagaliau panaudoti. Taigi, užtenka vargti, nes radau gerą ir praktišką būdą, kaip saldainių ar sausainių dėžutes paversti tikrai gražiu, tvarkingu ir stebinančiu dalykėliu, kuris puoš jūsų stalą ir stebins svečius.

Pirmiausia, kad viskas derėtų tarpusavyje, reikėtų pagalvoti kokios spalvos/-ų bus norima dėžutė. Jeigu ją laikysite ant stalo virtuvėje ar svetainėje, taikykite pagal staltiesės spalvą, ar stalo spalvą. Na, o jeigu padėsite į spintą, tai ko gero didelio skirtumo nebus, svarbiausia, kad ji būtų graži, lygiai nudažyta ir patiktų jums.

Reklama

ka padaryti is saldainiu dezutesTokiam darbeliui reikės žirklių, pieštuko, teptuko, liniuotės, metaliniam daiktams skirtų dažų (ieškokite dailės reikmenų parduotuvėse, ten jų tikrai rasite) kartono, taip pat jam apklijuoti jūsų pasirinkto ornamentais puošto ar šiaip turinčio spalvą popieriaus(gali būti dovanų popierius) ir žinoma, metalinės dėžutės. Jeigu jūsų kartonas jau yra gražus, t.y. su kažkokiu raštu ar tiesiog spalvotas ir jis jums tinka toks, tokiu atveju galite nenaudoti popieriaus jam apklijuoti. Taigi, pirmiausia nuvalykite dėžutę, pasiruoškite dažus, darbo vietą. Pasirinktais dažais nudažykite savo dėžutę, stenkitės, kad dažai pasidengtų vienodu sluoksniu. Kai dėžutė išdžius, pagalvokite kiek skyrių dėžutėje norėtumėte pasidaryti. Pagalvokite ką norėtumėte ten dėti.

Jeigu turite kelias dėžutes vieną darykite su daugiau skyrių, kitą su mažiau. Pamatuokite dėžutės išmatavimus ir išsikirpkite juos atitinkančius kartono gabalėlius, juos suklijuokite tarpusavyje. Jeigu reikia apklijuokite juos puošniu popieriumi. Dėkite juos į dėžutės vidų ir darbas bus beveik baigtas. Ant dėžutės viršaus galite priklijuoti kokius nors raštus, paveiksliukus ar pagal trafaretą išsikirptus karpinius, kaspinėlius ir kt. Tokioje dėžutėje galite laikyti įvairių rūšių arbatos pakelius, cukraus gabalėlius, šokoladą ar kt. Jeigu ji virtuvėje jums nereikalinga ir ją laikysite kambaryje, galite dėžutėje laikyti siūlus, adatas, kosmetikos priemones ir kt.

Reklama