Skelbimų lenta iš virvutės namuose

Ką išradingo, naudingo ir gražaus atradome šiandien? Kokią salą, beplaukiodami po internetininės informacijos jūrą, priplaukėme šiandien?.. Horizonte ryškėja geometrinių linijų kontūrai… panašu į virtuvės organizacinį ir interjero elementą. Pilnas pirmyn… švartuojamės prie kranto. Jaučiamės lyg Kristupas Kolumbas, išsilaipindamas “Indijoje”. Ne tai Amerika. Ar Archimedo – Eureka! – minties ir idėjų jūroje.

Tai skelbimų lenta virtuvėje, nors idėją galima panaudoti bet kuriame kitame kambaryje, galbūt vaikų kambarėlyje ar namų biuro erdvėje. Skelbimų, pranešimų, “neužmiršk” žinučių lenta padėtų geriau suorganizuoti ant stalo darbo kambaryje ar ant šaldytuvo virtuvėje besimėtančius lapelius, atvirukus, nuotraukas.

Skelbimų lenta balansuoja tarp praktinio panaudojimo ir meninės paskirties. Organizacinė lenta gali tapti ir meno kūriniu, ypač, jei prieš vedžiodami linijas virvutėmis, mintyse turėsite idėją, kurią norėtumėte įkūnyti savo skydelyje – paveiksle. Pažiūrėkite nuotrauką apačioje ir uždenkite rankšluostėlį su piešiniu, kabantį ant apatinės virvutės linijos, – viršuje matome linijų zigzagus, geometrinė abstrakcija. Dabar atidenkite rankšluostuką su žuvies vaizdu – Jūs galvojate rankšluostukas netyčia kabo su žuvies galvute užlenkta į nematomą pusę? – linijų zigzagas virš rankšluostuko virsta žuvies dantimis ar nasrais. Linijų piešinys įgauna prasmę.

Reklama

Jūs savo kambaryje galite sukurti ne tik užuominą į žuvies nasrus, bet ir į paukščių sparnus, gėlių žiedus, ar miško laukymę. Idėjų gali būti įvairiausių arba tai gali būti paprasčiausia praktiška skelbimėlių lenta namuose. Meninės sielos žmonės renkasi meninį polėkį, praktiški – pagal naudingumo koeficientą. Kai kurių nei tas, nei kitas nedomina. Kiekvienas žmogus yra skirtingas ir kiekvienam pagal poreikius.

Kad pasigaminti pranešimų lentelę, reikia į medį ar sieną įsukamų kabliukų, tiek kiek Jūsų geometrinis zigzagas turės kampų. Geriau turėti medinę lentą – skydą, ar įrengti zigzagą ant durų, tuomet į medinį paviršių bus nesudėtinga įsukti kabliukus. Jei skelbimų lentą norėsite pritaisyti prie tinkuotos sienos, tam reikės specialių kabliukų su kamštukais. Kabliukus, skirtus įsukti į medinį, gipso kartono ar tinkuotą paviršių, galite įsigyti beveik bet kurioje didesnėje statybinių prekių parduotuvėje.

Ir reikia virvutės, galbūt tiktų elastinga virvelė, tuomet ji lygiau ir gražiau įsitemptų tarp kabliukų. Zigzago konstravimo principas šiek tiek panašus į siūlų piešinį tarp vinučių.

Segukų, savaržėlių, smeigtukų dar reikėtų, prisegti prie virvutės įvairioms smulkmenoms, pranešimams, receptams, kvitams, galbūt asmeninėms nuotraukoms ar atvirutėms su sveikinimais arba su aplankytų ar ketinamų aplankyti kraštų vaizdais.

virves zigzagas, pakaba, siena

apartment 34

Reklama