Lyg akvarele tapyta siena

Puiki akvarelė! Kaip virš vandens kylantis žalsvas rūkas ir kažkur tai aukštai, melsvame danguje, virstantis baltais debesėliais. Ar jaučiate žalsvais pūkeliais glaustantis ryto rasą, rūko šydą, apsivyniojantį skruostus ir kaktą, užmerkiantį akis, žengiant pro rūką sienoje?

Kas peržengė per rūko sieną, kartu su autoriumi, puiku. Kas niekur nebuvo išėję, keletą eilučių galite praleisti. Kas buvo įsitraukę į fantazijos kelionę, galime grįžti atgal į savo kūną, ar kur Jūs ten bazuojatės, – kiek giliau kaktoje ar širdyje, ar savo aplinkoje? Ar buvote dar neatsikėlę ir miegojote lovoje?.. Neatsargu taip, be priežiūros paleisti savo kūną, vieną.. Taigi, visas dėmesys, jei buvo iškeliavęs, tegul grįžta atgal pas skaitytoją.  Ir taip,..

visgi, tai buvo tapetas. Taip, iš tiesų tai – tapetas.

Reklama

Jau keletą mėnesių ši nuotrauka sukiojosi kažkur netoliese, vis per keletą paspaudimų šalia. Laikas nuo laiko galvoje sukosi mintys ar galima žalsvą, rausvą ar melsvą akvarelinį rūką pasidaryti pačiam ant savo sienos namuose? Šiandien, pamačius šią nuotrauką, pasirodė, kad siūlų kamuoliukas, kuriame slepiasi mintis, baigia išsivynioti. Dar pradedant rašyti straipsnį, neaišku buvo, kaip tai padaryti, – tiesiog nuostabus darbas, ir reikia apie tai parašyti. Bet, kaip ir dažnam straipsniui, idėja gali atbėgti nevalytais batais iš gatvės, gali rasti ją pakeverzotą ant popiergalio, prismeigto prie stulpo, ar suglamžytoje, “pamesto” laikraščio skiautėje, atrastoje po autobuso sėdyne… arba idėja gali suaugti ir subręsti mintyse. Matomai tai įvyko prieš keletą minučių, – idėja gimė, ar greičiau mintys dublikavo, atkartojo originalo kūrėjų idėją.

5 tūbelės žalių akvarelinių dažų, didžiulė siena ar didžiulis popieriaus lapas, didelis šepetys, kibiras vandens… Ne, ne, ne… Užteks tik šiek tiek akvarelinių dažų, nedidelio teptuko ir paprasto ar akvarelinio popieriaus lapo. Galima nusipiešti keletą variantų, nuskanuoti, ar nufotografuoti ir iš nedidelio akvarelinio piešinio failo padaryti norimo ar reikalingo dydžio fototapetą. Įmonę, užsiimančią fototapetų gamyba, paieškojus galima surasti.

Gal daugelis iš Jūsų susigaudė iš karto, pamatę nuotrauką, kaip tai padaryti. Kas ne, galbūt straipsniukas pagelbėjo nauja idėja, kaip dekoruoti savo namus. Kas pritingite, esate “ne prie meno” ir turite kiek daugiau pinigų, po nuotrauka rasite nuorodą, kur galite įsigyti šiuos originalius tapetus.

tapetas akvarele

Įsigyti akvarelinį tapetą galima a new wall.

Taip pat galbūt bus naudinga informacija, kaip pasirinkti tinkamus tapetus.

Reklama