Nusipiešk pats tapetai

Kartais taip knieti, ką nors užrašyti ar nupiešti ant sienos namuose, ar kur nors viešoje vietoje. O jeigu į tai pažvelgti iš kitos pusės? Jei tai būtų ne negalima, bet galima. Ne tik, kad galima, bet ir pageidautina. Kaip, jei Jūs būtumėte netgi skatinami ką nors parašyti ar nupiešti ant sienos?

Šiek tiek nedrąsu… Na būtent tokia Graham Brown tapetų paskirtis. Tuščiais, įvairaus dydžio rėmeliais išpieštas tapetų paviršius tiesiog reikalauja prisiliesti pieštuku, teptuku ar plunksna… arba įklijuoti kokį paveiksliuką ar nuotrauką į rėmelius, nupieštus ant tapetų. Sienų dekoravimas – rėmelių užpildymas piešiniais, nuotraukomis, paveiksliukais, gali tęstis tiek ilgai, kol liks nors vienas langelis ar rėmelis neužpildytas. Na bet vietos piešti liks ir šalia rėmelių.

Reklama

tapetai nusipiesk pats

Atsiranda įvairiausių galimybių ir variantų. Galite nuspręsti, ką norite, kaip ir kada piešti. Visa šeima gali dalyvauti sienos papuošime, ir tai gali tapti savita išraiškos forma namuose. Tušti langeliai atrodo, lyg kokie tai nesudėtingo dizaino šiuolaikiniai tapetai, bet pradėjus pildyti langelius, siena įgauna tik Jūsų namams būdingą dekorą. Tokios sienos neatsiras kituose namuose, kad ir tapetai ant sienų būtų užklijuoti tie patys. Pieškite gėles, rašykite įkvėpiančias eiles, klijuokite nuotraukas.

tusti remeliai tapetai

Ir dar viena idėja… Taigi galima ir neklijuoti tapetų… Baltai nudažius sienas, galima iš rankos pripiešti juodu flomasteriu rėmelių, ir drobės paruoštos. Laikas į darbą įsijungti jauniesiems menininkams, išdykėliams, mėgstantiems rašinėti ir piešti ant sienų, ir tiems, kuriems akademinis išsilavinimas, kultūrinis “kapišonas” ar įsivaizduojamas statusas visuomenėje neleido tokių išdaigų įgyvendinti savo gyvenime. Tegu menas liejasi laisvai!

tapetai nusipesk pats wc

Reklama