Kūrybiškas problemos sprendimas – elektros laidai ant sienos

Jei jūsų kambario kampuose ar išilgai sienų ant grindų tamposi šviestuvų, kompiuterių, spausdintuvų, skanerių ir kitų buitinių prietaisų laidai, tiksliau visa laidų raizgalynė, besipainiojanti po kojomis, ir pro kurią nei praeiti, nei praplaukti nebeįmanoma; ir Jūs jau bandėte sukaišioti laidus po lova, sofa, išradingai sugrūsti laidus į apatinę spintelės lentynėlę ar rašomojo stalo stalčių, ar hipnotizuojančiu žvilgsniu žiūrėjote į laidus tikėdamiesi, kad jie išnyks iš fizinės visatos, ar nukritote į apatiją, ir laidai “nustojo egzistuoti Jums”… bet, jei nei viena iš šių idėjų negelbėjo, siūlome novatorišką problemos sprendimą, tiksliau naują požiūrį į šią ir kitas problemas.

Turbūt esate girdėję įvairių specialistų, sėkmės mokytojų ir kitų laimės teoretikų bei praktikų pasakymą: ” – Kiekviena problema, tai nauja galimybė. Transformuokite problemą į galimybę”.

Taigi keletui minučių tapsime sėkmės mokytojais ir mokiniais. Ir pirma problemos transformavimo į galimybę pamoka – “Laidų raizgalynės transformavimas į meno kūrinį”. Susiraskite didesnę ar mažesnę laidų raizgalynę, ar vienišą laidą, besimėtantį ant grindų, ir …

dekoratyvinis piesinys elektros laidu

arba kūrybiškai panaudokite sienų lipdukus, nukreipdami dėmesį nuo tikrų laidų.

Reklama

printerio laidas piesinys siena

Panaudojant laidų laikiklius, galima sukurti įvairiausius piešinius ant sienų.

baltos plytos laidas piesinys

Galima panaudoti dekoratyvinius laidų laikiklius. Jei nieko panašaus nerandate nusipirkti, originalių papuošimų laikikliams galima pasigaminti, kad ir iš storesnio spalvoto popieriaus.

puksciukas lapeliai laidas siena stalas

foto

Įdomu visgi būti naujame, sėkmės mokytojo amplua, ir kiek įsibėgėjant, – antroji pamoka: atraskite gyvenimišką problemą, pvz.: nenoriu eiti į parduotuvę, neturiu ką apsirengti šį vakarą, nebenoriu to žmogaus matyti savo gyvenime… ir paverskite problemą nauja galimybe. Pažvelkite į problemą kūrybiškai.

Rašant šį straipsnelį, už mano nugaros, ant sienos kabo užrašas –

problema galimybe

Su nauja galimybe “užsiropščiame virš problemos”.

Ir dar vienas asmeninis ir gal kiek “mistiškas” pastebėjimas. Pritaikant principą “problema >> galimybė” gyvenimiškoms situacijoms spręsti, – problemą nuo galimybės skiria tik vienas oro gurkšnis ar nusižiovavimas.

Problema > ką daryti? – įkvėpkite oro > ir pagalvokite apie naują galimybę

arbanors principe tai tas pats,

 problema > nusižiovaukite (kai žiovaujame, iš tiesų taip pat įkvėpiame daugiau oro) > ir pamąstykite apie naują galimybę,  atraskite naujas erdves!

Tad kūrybiškai pažvelkime į elektros laidus namuose ir pradėkite taikyti taisyklę “problema > galimybė” gyvenimiškoms problemoms spręsti.

Reklama