Vonios spintelės lyg kelioniniai lagaminai

Vonios kambarys yra svarbi namų erdvės dalis, ir žmonės ieško įvairiausių būdų, kaip papuošti šį kampelį savo namuose. Šviestuvai, sieniniai veidrodžiai, plytelės, pakabinamos lubos, vonios ir tualeto įranga, – tai detalės, atspindinčios paprastumą, suteikinčios puošnumo ar dvelkiančios prabanga vonios kambaryje. Tačiau kaip dėl šios erdvės unikalumo ar savitumo?

Savitumas atsiranda ar unikalumas gimsta, kai erdvė pradeda skambėti savuoju “aš”. Sudėtinga ar beveik neįmanoma šį “aš”nusipirkti už pinigus, nusikopijuoti iš žurnalo (dabar ir internetinių) puslapių ar “pasiskolinti” iš kaimyno. Savitumas, iš pirmo žvilgsnio atrodantis tokiu nesudėtingu dalyku, iš tikrųjų, – tai kaip aukštoji matematika, tik mokančiam skaičiuoti.

Vienas iš būdų savitumui išreikšti, tai kreiptis į talentingus dizainerius, galinčius įsiklausyti į žmogaus norus, pageidavimus ir išversti tai į tik Jums būdingo dizaino kalbą.

Reklama

Dar vienas būdas, savąjam “aš” suskambėti namų erdvėse, yra pasidaryk pats idėjos, kurios, – praktiškai bet kuri iš jų, savyje neša netikėtumo ir originalumo nuotaikas.

Kartais dizaino detalės ar visos kolekcijos, kuriomis prekiaujama salonuose ir parduotuvėse, būna tokios išskirtinės ir neprilygstančios “populiariems ir tipiniams sprendimams”, kad jos lengvai gali atspindėti atskiro žmogaus vidinę būseną ar dvasią, tapdamos puikiais originalumo vėliavnešiais namų interjeruose. Būtent šiai kategorijai galėtume priskirti Collection Alexandra sukurtus vonios baldus.

Kolekcijos vonios baldai taip primena keliones. Nenustygstantis noras aplankyti vis kitas vietas tiesiog veržiasi vonios spintelių detalėmis. Neilgai turbūt pavyktų užsibūti namuose, kuriuose, tik užėjus į vonią, atsidurtum lyg kelioninių lagaminų šventovėje. Na ir tekantis vanduo, pasiremiant feng šui tiesomis, – tai nenutrūkstama kelionė.

O galbūt vonios kambarį įsirengus, panaudojant detales, persmelktas kelioninės dvasios, nebereikėtų tiek daug keliauti ir atrastume ramybę namuose.

Vonios spintelės, savo apkaustais, rankenėlėmis taip primena originalius būdus, ką galima pasidaryti iš nenaudojamų lagaminų, kad nors imk ir susikrauk lagaminų krūvelę po kriaukle, ar susikonstruoti originalią lagamininę spintelę rankšluosčiams, kitoms smulkmenoms ir reikmenims savo vonios kambaryje.

lagaminai spinteles voniai veidrodislagaminas spintele voniailagaminas spintele voniai veidrodislagaminas spintele voniai detalelagaminas spinteles voniai

Trendhunter

Reklama