Išpieškite akinių nuo saulės kojeles

Kam patinka nešioti akinius nuo saulės? Turbūt daugeliui. Ypač karštą bei saulėtą vasaros dieną, ir jei dar saulės spinduliai, atsispindėdami vandens pursluose, vaivorykšte tviska. Kai kas jų turi daug ir keičia kiekvieną dieną. Kiti turi numylėtinius, kurie juos lydi ne vienerius metus. Ameniškai, kažkada turėjau dizaineriškus akinius nuo saulės. Puikūs buvo akiniai, labai juos mėgau, bet saugojo jie mano akis nuo saulės neilgai. Po kurio tai laiko, lankydamasis “Viskas už 1$” parduotuvėje nusipirkau pigius akinius nuo saulės. Jie iki šiol su manimi. Jau su viena nulūžusia kojele, bet kaip antikvaras garbingai ilsisi šalia mano naujų, “Ted Baker” akinių. Panašu, kad kokybę ne visada lemia vardas ar kaina – gerai jei randi tai, ko ieškojai.. Bet kartais taip sunku surasti akinius, kurie būtų būtent tokie, kokių norisi. Ypač, jei juos perki ne vienai dienai ar vienam sezonui.

Kas turite akinius ir norite juos atnaujinti, ar norite juos pirkti, bet lyg ir kažko tai trūksta, ir vis nerandate, ko ieškote –  puiki idėja! Kaip papuošti, dekoruoti akinius, idėja galbūt bus išsigelbėjimas net išrankiausiems. Akiniai geriau būtų su šiek tiek platesnėmis kojelėmis, lengviau bus piešti. Taip pat reikalingas raštas, kuriuo dekoruosite akinių kojeles ir baltais dažais rašantis rašiklis. Turbūt nereikia sakyti, kad dažai, kuriais rašys rašiklis, turi būti vandeniui atsparūs. Kitu atveju, kelios jūros bangos, ir rašto – kaip nebuvę. Nors taip gal ir įdomiau, grįžę ant kranto, galite nusipiešti kitą ornamentą.

Reklama

Pieškite linijas, kreives, zigzagus, taškus. Piešinys ant abiejų kojelių gali būti vienodas arba skirtingas. Jei kojelės jau dekoruotos, palaukite, kol dažai išdžiūs. Ir pirmyn į kiemą ar gatvę, prie upės ar ežero, – tegu saulė nutvieskia bei draugai ir praeiviai nustemba Jūsų originaliais akiniais.

rastuoti akiniai nuo saules

the sweetest things

Reklama