Jūros bangų nugludinto stiklo šukių dekoracijos

Yra tokia lietuviška patarlė – nieko nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Na pagalvokite, juk labai negerai yra per laivo bortą, pro lėktuvo langą (taip turbūt nebūna) į jūros ar vandenyno vandenį mėtyti stiklo butelius nuo limonado, alaus ar vyno. Viena – tai yra nekultūringa, kita – teršiame aplinką.. betttt palaukite… Pažiūrėkite nuotraukas žemiau. Nuostabūs sienos papuošimai kambario viduje ar vėjo gaudyklės lauke yra padarytos iš vandens bangose nugludintų stiklo šukelių ir medžio šakelių. Ką gi darytume, jei niekadėjai, neklaužados ar anti-ekologai nebūtų prieš keletą metų išmetę keleto butelių už laivo ar valties borto į jūrą, kažkur tai Ramiąjame ar Atlanto vandenyne, prie Brazilijos ar Švedijos krantų? Iš kur šiandien gautume šių puikių, vandens nugludintų, spalvoto stiklo gabalėlių? Ir baisiausia – buteliai buvo sudaužyti, paversti šukėmis.. tikėkime, kad tai vandenyno ar jūros bangos negailestingai plakė ir daužė butelius, paversdamos juos stiklo šukėmis – dekoratyvinėmis detalėmis.

Šiukštu, neskatiname mėtyti tuščių ar pilnų butelių į jūros vandenį. Jokiu būdu, please! Ir turbūt yra būdų, kaip galima tokių gludinto stiklo gabalėlių pasidaryti namų sąlygomis.

Reklama

Bet palyginimas visgi “negailestingai” iliustruoja plika akimi dažnai nematomą, bet akivaizdžią gyvenimišką tiesą – kas iš vienos pusės yra blogai, iš kitos pusės yra gerai. Dažnai yra sunku atrasti ar pamatyti negero poelgio gerąją pusę. Kad blogas poelgis virstų geru, turi pasidarbuoti dėdė laikas ir mama erdvė. Iš žmogaus pusės reikia kantrybės ir nuovokumo. Ir jei sugebėsite įvertinti laiką, erdvę – blogų poelgių nebeliks. Bet kuris veiksmas skatina evoliuciją – geruoju ar “bloguoju”.

Pažiūrėkite puikių dekoracijų iš gludinto stiklo šukelių pakabintų ant neiloninių siūlų, pritvirtintų ant medinių šakelių nuotraukas. Dekoraciją galima kabinti lauke – vėjui gaudyti ar kambaryje – svečių, draugų ar savo dėmesiui gaudyti. Ir neužmirškite – blogų poelgių nėra, – atraskite blogiuko gerąją pusę. Transformuokite blogį, – kaip tai daro jūra, gludindama stiklo šukes, – ir padarykite tai anksčiau, negu laikas ir erdvė neišvengiamai tai padarys.

balto stiklo pakabukai, medine sakele stiklo pakabukai, medine sakele zalsvo stiklo pakabukai, medine sakele

The Rubbish Revival

Reklama