Kaip pasirinkti tinkamus tapetus kambariui?

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad kambario įrengimas, apstatymas baldais, bendras spalvų ir tapetų parinkimas nėra sudėtingas dalykas, o greičiau malonumas. Deja, jeigu iš tiesų norite, kad jūsų namai atrodytų šiuolaikiškai, moderniai, be to, kasdien džiugintų jus pačius, tai tikslai dėl kurių reikia nemažai pasistengti. vertikaliai dryžuoti tapetaiTai nereiškia, kad turėsite išleisti krūvas pinigų, kad įgyvendintumėte savo idėjas, nebent žinoma, galvojate, kad pigesni daiktai ar kambario detalės bus nekokybiškos. Dažnai kainos ir kokybės santykį, įrenginėjant tam tikrą kambarį, renkamės pagal atliekamas tos patalpos funkcijas.

Taigi, tapetų pasirinkimas irgi turėtų būti apgalvotas. Jeigu norite įsirengti svetainę, kurioje būnate dažnai, tai tose vietose, kur kasdien sėdite ar jūsų baldai liečiasi su siena, venkite labai šviesių spalvų tapetų. Tai užtikrins jūsų kambario tapetų ilgalaikį grožį. Taip pat, jeigu pagrindinėse buvimo vietose spalvos bus šiek tiek tamsesnės, tikėtina, kad prieš akis matysite šviesias.

tapetai med-iai baltame fone

Toliau, kalbant apie tapetų pasirinkimą savo kambariui, neužmirškime, jog tame pačiame kambaryje galime derinti kelių skirtingų rūšių tapetus. Daugelis šiuolaikiškų žmonių nebesirenka vienos tapetų rūšies, o derina dvi, tris ar net keturias jų rūšis. Kartais stebėtina, kaip žmonės savo pastangomis, be profesionalų pagalbos, gali suderinti tapetų spalvas ir jaukiai įsirengti savo kambarį. Taigi, tai nėra labai sunku, jeigu jūs viską apgalvojate, ar tiksliau išsvajojate.

Reklama

tįapetai detalės ant sienos

Trumpai apie spalvas. Jeigu renkatės miegamojo tapetus, rinkitės šviesius, raminančius tonus, neįkyriai dekoruotus tapetus, nepamirškite, kad šis kambarys yra skirtas jūsų poilsiui.

baltai pliki tapetai apsnigę medžiai miegamąjame

Raminančios spalvos yra, – smėlio spalvos atspalviai, šviesiai žalios, melsvos spalvos.

tapetai gelsvos banguojančios linijos

Pagal savo skonį įsirenginėkite ir svetainę. Jeigu mėgstate ten ilsėtis, tai irgi neturėtų būti labai intensyviomis spalvomis dekoruotas kambarys. Na, o jeigu ten tik praleidžiate vakarus, pasisėdint su draugais, ar rengiate ten vakarėlius, tuomet nepamaišys ir stipresnių spalvų tonai. Kaip jau suprantate, viską derėtų rinktis, atkreipiant dėmesį ne tik į būsimą ar esamą baldų išdėstymą jūsų kambaryje, bet ir į savo gyvenimo būdą ir ką veikiate tame kambaryje.

tapetai baltos smulkios gėlytės raudoname fone

Jeigu darbo kambarį ištapetuosite ryškiomis spalvomis, dėl kurių net negalėsite susikaupti darbui, vargu, ar tai bus teisingas pasirinkimas. Tačiau nereikėtų visai atsisakyti ryškių spalvų ir tarkime, vieną kambario sieną išklijuoti ryškių spalvų tapetais.

Jeigu kambarys bus baltas, tai ryški siena jame gali atrodyti ir šviesiai smėlinė, o renkantis baltam kambariui tapetus su juoda ir balta spalvomis, tai bus ryšku, modernu ir gali labai tikti jūsų kambariui.

Nuotraukoje žemiau, atskleidžiama laisvė rinktis ir derinti tapetus su dažytomis sienomis. Kambarys atrodo gražiai ir neįprastai. Iššaukiančių spalvų sienos priderintos su baldais, kitais interjero akcentais, todėl viskas atrodo vientisa.

dekoratyvinė sienutė kambaryje apklijuota gėlėtais tapetais

Stenkitės dėl savo namų. Verčiau ilgiau pasvajokite, tačiau gyvensite šiuolaikiškuose ir moderniuose namuose. Ir tikrai ne visada tai reikš dideles išlaidas, o greičiau – jūsų didelę fantaziją.

 

Reklama