Kaip papuošti namus artėjant Valentino dienai?

girlianda Valentinui ant lovos

Iki taip ilgai lauktos Švento Valentino dienos liko visai nedaug, todėl suskubkime puošti savo namus, kad ir jie atspindėtų šios šventės nuotaiką. Papuošimų namams kaip visada – neišsemiama galybė, tereikia juos tinkamai pritaikyti savo namams bei netingėti padirbėti vardan tikrai šaunių rankdarbių. Dažnai šiai šventei žmonės mėgsta naudoti girliandas.

Galbūt taip yra todėl, kad jas nesunku pasidaryti ir jos atrodo labai puošniai. Tokias girliandas galite daryti ir iš popieriaus, ir iš kartono, taip pat taikyti įvairias klijuotas aplikacijas. Prieš darant tokias girliandas išsikirpkite vieną taisyklingos formos širdutę iš kartono, kurios forma galėsite naudotis kerpant kitas širdeles. Taip pat širdelių girliandos pervėrimui jums reikės tvirto siūlo (rinkitės ryškias spalvas- raudoną, rožinę ir kt.) bei adatėlės, kuria naudojantis, darbas eisis greičiau ir patogiau. Tokias širdeles galite daryti ir iš medžiagos, o viduje, gali būti kartonas. Tuomet jums reikės tiesiog patį kartoną apklijuoti pasirinkta medžiaga.

Reklama

girlianda is sirduciu valentino dienai

Jeigu norite ko nors paprastesnio, tuomet galite iš spalvoto popieriaus išsikirpti paprastas, mažytes širdutes ir jas perlenkus pusiau (galite ir nelenkti, jei nenorite), perverti kokiu nors, savo pasirinktos spalvos siūlu. Tokias girliandas galite kabinti ant sienos, jei siena šviesių, mielų spalvų, jos tikrai papuoš jūsų namus.

Taip pat originaliai galite papuošti savo namų duris, galbūt tai bus svetainės ar kito kambario durys, tai neturi didelio skirtumo. Durų papuošimas su rožėmis tikrai tinka Valentino dienai. Taigi, jums reikės labai lankstaus popieriaus (pasirinktos spalvos), taip pat klijų (jų turėkite daugiau, nes šiam darbeliui jų tikrai prireiks nemažai), žirklių, tvirto kartono (ant kurio viską klijuosite), gražaus, šventinio raištelio ir smeigtukų (tiek, kiek širdelių norėsite pakabinti ant raištelio). Iš labai lankstaus pasirinktos spalvos popieriaus išsikirpkite daug ilgų popieriaus skiaučių (tiek, kiek reikės rožių). Iš jų sukite rožių žiedelius ir klijuokite (gausiai patepę klijais) ant tvirto kartono, iš kurio turėtumėte būti išsikirpę norimo dydžio širdelę (kaip parodyta nuotraukoje).

baltos rozyciu sirdeles ant duru ValentinuiGėlytes klijuokite vieną šalia kitos, tarpai tarp jų turėtų būti labai minimalūs. Taip pat stenkitės neklijuoti jų bet kur, derinkite jas ir dėkite vienoje eilėje, ratu ar pagal pačios širdelės formą. Tokių širdelių galite prisigaminti kiek, tik norite, o jų viršų (gėlyčių žiedlapius), galite puošti auksiniais ar sidabriniais dažais. Kuomet būsite pasidarę visas širdeles, kurias norite kabinti ant kaspinėlio, jas perverkite smeigtukais, kad tvirtai laikytųsi, ir kabinkite. Raištelį gražiai suriškite ir rankdarbį kabinkite ant pasirinkto kambario durų. Toks papuošimas tikrai nuteiks jus šventiškai.

 

 

Reklama