Puikūs paveikslėliai iš vinių ir siūlų

Paveikslų mūsų namuose niekada nebūna per daug. Juk nei jauku nei gražu, kai sienos tuščios ir tiesiog prašyte prašosi būti kaip nors papuoštos. Paveikslų galima turėti visą galybę, tačiau pasinaudojus savo fantazija ir įdėjus šiek tiek darbo, pasidarysite patį mieliausią ir gražiausią, o tuo labiau, jeigu nelabai mėgstate ar tiesiog nemokate piešti. Šiam darbeliui kaip galėjote spręsti ir iš pavadinimo, daug investicijų nereiks. Norint pasidaryti tokį paveikslėlį namuose užteks turėti įvairiausių spalvų siūlų ir gražių vinukų. Vinukai turėtų būti gražūs dėl to, kad jie matysis, bus naudojami paveikslo išorėje, todėl jie turėtų būti nesurūdiję, kažkaip kitaip pasenę ar kreivi.

ff2

Paveikslas turėtų būti daromas ant kartono, tačiau galima daryti ir tiesiai ant sienos, tik nepamirškite pagalvoti apie ateitį, jeigu jis jums greit atsibos, jį išardžius, liks vinukų žymės. Na, jeigu to nebijote, tai darbo eiga bus tokia pati kaip ir darant ant kartono, kurį paskui pakabinsite ant sienos. Jūsų pasirinktas kartonas turėtų būti storas, galbūt netgi taip vadinama ploniausia „fanera“ ar presuotas popierius. Kai rinksitės, patikrinkite ar jis lankstosi ne per smarkiai, nes ilgainiui, paveikslas gali išlinkti dėl per plonos medžiagos pasirinkimo. Darbeliui taip pat reikės popieriaus, klijų ir žirklių, kuriomis turėtumėte išsikirpti sau patinkančio paveikslėlio iškarpą.

Reklama

Taigi, pradėkite darbą. Pagalvokite kur kabinsite tokį paveikslėlį ir pagal tai išsirinkite jo tematiką bei stilių. Jei tai bus vaiko kambarys, žinoma norėtųsi ryškių spalvų ir gražių, vaikiškų žodžių ar paveikslėlio. Šiuo paveikslo kūrybos metodu (vinukai –siūlai) dažniausiai daromi žodžiai, kaip tarkime (meilė, svajok, sapnuok, geros dienos, geros nuotaikos ir kt.), arba labai paprasti piešinukai (meškiukas, rožė, žvaigždė, keli spalvoti kamuoliukai ir kt.) Taip yra dėl to, kad kažką sudėtingo, ko gero, pasidaryti yra sunkiau, bet žinoma, jeigu turėsite tam noro ir fantazijos visada galite pabandyti. Kai jau sugalvojote ką norite sukurti, nupieškite arba nukopijuokite tai ant popieriaus, o vėliau išsikirpkite.

ff5

Nepamirškite pagalvoti kokio dydžio darysite paveikslėlį, kad užtektų pasirinktų vinių ir siūlų. Kai jau išsikirpote paveikslėlį, jį klijuokite ant kartono, faneros arba tą patį darykite ant sienos. Neklijuokite jo taip, kad paskui negalėtumėte gražiai nuimti.

ff6

Aplink paveikslėlį lygiais tarpeliai kalkite vinukus kaip parodyta nuotraukoje. Kai visa tai atliksite, atsargiai nuklijuokite pasirinktą paveikslėlį, kad galėtumėte paveikslo vaizdą kurti siūlų pagalba.

dokumentasinter

Siūlų spalvas stenkitės derinti tarpusavyje ir riškite juos aplink vinis, kaip parodyta nuotraukoje.

ff3

Jei viską darote teisingai ir su kūrybiniu polėkiu, turėtumėte sukurti nuostabų paveikslėlį namams.

ff

Reklama