Rožės iš tampomo popieriaus

purpurinė rožė iš tampomo popieriaus

Gyvos gėlės mūsų namuose ilgai nesilaiko, taigi alternatyva šiai situacijai yra dirbtinės gėlės. Tačiau dirbtinės gėlės nebūna ypatingai gražios, o ir dažnai, yra gaminamos iš plastmasės, kuri turi savotišką kvapą ir neatrodo labai gražiai. Tikriausiai žmonės, besidomintys įvairiausiais rankdarbiais arba lakstymu iš popieriaus, jau tikrai yra girdėję apie puikias popierines gėles, kurios tikrai atrodo labai įspūdingai.

Reklama

Na, o tie, kurie pirmą kartą tai mato, sukluskite, nes tikrai užsinorėsite bent vieną tokią pasidaryti. Šiam darbeliui žinoma, reikia šiek tiek kantrybės, bei kruopštumo. Labai svarbu viską iškirpti tiesiai, neskubėti ir tinkamai susukti rožę.

Jeigu jau susigundėte pabandyti, tuomet jums reikės tampomo popieriaus (įvairiausių spalvų tampomo popieriaus rasite didesnėje dailės arba kanceliarinių prekių parduotuvėje), taip pat kelių medinių lazdelių (galite naudoti lazdeles ir maisto prekių parduotuvių, kurios yra skirtos kepti mėsai), klijų, žirklių bei žalios spalvos klijuojamosios juostelės (tokių juostelių paieškokite buities ir statybinių prekių parduotuvėse). Nepamirškite, kad rinkdamiesi gėlės spalvas (jų turi būti dvi), jas turite derinti ir prie kotelio spalvos, kurį turėtumėte daryti žalią, nes, ko gero, taip ji atrodys natūraliau. Galite naudoti baltą bei šviesiai rožinę, taip pat šviesiai žalią su balta ir t.t. Žinoma, galite naudoti ir tokias spalvas kaip parodyta nuotraukoje.gėlė iš tampomo popieriaus

Taigi, pirmiausia, išsikirpkite gėlės lapelius bei kelių spalvų žiedų dalis, forma turi būti tokia pat kaip parodyta nuotraukoje. Prieš dedant lapelius prie gėlės, reikėtų juos truputį patampyti, formuoti šiek tiek išgaubtai. Suklijuokite medinius pagaliukus į vieną ilgą lazdelę, kuri atstos jums gėlės kotelį. Kotelius kaip žinote klijuoti reikia su žalia, lipnia juostele. Viską darykite kruopščiai ir tvarkingai. Kai turėsite daug įvairiausių spalvų žiedų lapelių, juos klijuokite vieną šalia kito, įvairiai improvizuokite, taip sukursite unikalią ir puikią rožę. Kai baigsite klijuoti visus rožės žiedo lapelius, prie baigto žiedo klijuokite, seniau išsikirptus žalius rožės lapelius. Naudokitės nuotrauka ir suklijuokite būtent taip, kaip joje pavaizduota. Suklijuoti rožės lapeliams naudokite žalią klijuojamąją juostelę. Kai pabaigsite rožę, būtinai ją formuokite. Kadangi gėlė iš tampomo popieriaus yra labai paslanki ir kaip ją suformuosite, taip ji ir atrodys. Pasidarykite tokių gėlių daugiau ir kai neturėsite natūralių gyvų gėlių, tikrai galėsite džiaugtis šiomis puikiomis gėlėmis iš tampomo popieriaus, kurių kiekviena primins Jūsų išradingumą ir kūrybiškumą.

 

Reklama