Senų stalo šakučių panaudojimas

šakutė laikiklis nuotraukai

Ko gero visiems kartais tenka keisti virtuvės įrankius. Nekeista, juk juos naudojame kasdien. Kartais, jeigu stalo įrankiai net ir labai geros kokybės, neatsargiai jais naudodamiesi, mes juos sugadiname – išlenkiame šakutes, nulaužiame šaukštų medinius kotelius ar ką kita padarome.

Dažniausiai, kai taip atsitinka, stalo įrankius išmetami. Na, kur gi dar galima panaudoti jau sugadintą daiktą? Tačiau nuo šiol, išlenkę ar kaip kitaip sugadinę šakutes, jų neišmeskite. Jas tikrai dar galite daug kur kūrybiškai panaudoti. Kaip, suprasite perskaitę šį straipsnį, kuriame pateiksime keletą senų ar sugadintų stalo įrankių, ypač šakučių panaudojimo būdų.

Reklama

Pirmiausia, kad ir kaip keistai skambėtų, senos šakutės gali būti naudojamos kaip nuotraukų laikikliai – rėmeliai. Pirmoje nuotraukoje, parodyta kaip turėtumėte išlenkti šakutę, kad ji būtų tinkama nuotraukai pasidėti. Tokių laikiklių galite pasidaryti keletą. Puiku dekoruoti namus savos gamybos priemonėmis, o taip pat originaliu būdu įamžinant prisiminimus. Neturint tinkamų šiems darbeliams šakučių, galbūt galima nebrangiai nusipirkti prastesnės kokybės virtuvės įrankių ir tuomet iš jų kažką daryti. Kad darbas būtų padarytas tinkamai ir šakutė išlenkta taisyklingai, būtent tokia kaip parodyta forma, reikėtų naudoti reples, kurių pagalba visa tai atliksite.

šakutė laikiklis kortelėms

Tam tikru būdu išlankstyta šakutė gali būti skirta įvairiems mieliems ar oficialiems rašteliams laikyti. Šakutė – laikiklis gali būti statoma ant komodos ar kitoje namų vietoje, taip pat ant vakarienės stalo su svečio vardu, šalia jo vakarieniavimo vietos. Taip pat galite improvizuoti – padaryti visokiausių laikiklių stalo servetėlėms arba kitiems jūsų dažnai naudojamiems dalykams, įvairioms reikalingoms detalėms ar praktiškiems, buityje naudojamiems daiktams.

šakutė pakaba, rakų laikiklis

Kruopštiesiems skirtas pasiūlymas – senos šakutės kaip laikikliai rūbams ar kitoms smulkmenoms, kaip tarkime, – šalikėliams, virtuvės rankšluosčiams ar bižuterijai kabinti. Šis šakučių lankstymas yra tikrai kruopščiausias, kadangi reikės labai derinti ne tik jų dydžius (nuo to priklausys šakutės išlankstymo originalumas bei stilius), bet ir kurpti savo kūrybingumą idėjoms įgyvendinti, juk pačią šakutę galima išlankstyti daugybe būdų.

Apatinėje iš trijų nuotraukų, esančių dešinėje, yra atvaizduotas tiesiog pats paprasčiausias raktų pakabukas, kurių kartais labai trūksta. Su tokiu pakabuku tikrai nepamiršite nei raktų, nei geros nuotaikos.

Tai gali būti ne tik šakutės, bet ir arbatiniai šaukšteliai, ar valgomieji šaukštai. Sulenktas ir priklijuotas prie dekoratyvinės lentelės šaukštas ar šakutė, tapdami kabliukais įvarioms smulkmenoms pasikabinti, tikrai rastų vietą ant sienos virtuvėje.

Taigi, neišmeskite senų ar sugadintų šakučių, šaukštų ar šaukštelių. Stalo įrankiai gali atgimti naujam gyvavimui ir jūs toliau galėsite jais naudotis, tik suteikdami jiems naujas ir netikėtas funkcijas.

sakute saukstas pakaba

Reklama