Piešimas ant virtuvinių rankšluosčių

Šis užsiėmimas yra be galo mielas ir tinkantis savaitgaliams, kai norisi ką nors gero, prasmingo bei įdomaus nuveikti. Toks piešimas prilygsta tapybai ant drobės, kadangi kuriant savo virtuvinį rankšluostį, naudojatės savo vaizduote ir galite rinktis kokį tiksliai rankšluosčio dekorą norite sukurti.

juostomis dažyti rankšluostėliai

Reklama

Dažniausiai piešiama ant lininių rankšluosčių, tačiau galite rinktis ir drobinius. Svarbiausia, kad pasirinkta medžiaga būtų natūrali ir tvirta. Tikriausiai jau esate pastebėję, kad lininiai ir drobiniai rankšluosčiai yra labai tvirti ir tinkami naudoti virtuvėje ne vien dėl kolorito, kuris dažnai tinka bet kurioje virtuvėje, dėl šviesių šioms medžiagoms būdingų spalvų, bet ir dėl smagumo su tokiu rankšluosčiu po namų apyvokos darbų valytis rankas.

Taigi, jeigu susidomėjote ir norėtumėte pasidaryti tokių rankšluostukų, jums reikės medžiagos. O galbūt jau turite namuose lino ar drobės, tuomet viskas paprasčiau. Jei vis dėlto neturite, tai ir lino ir drobinių audeklų tikrai rasite didesnėje medžiagų parduotuvėje. Kai nusipirksite gabalėlį pasirinktos medžiagos (galite pabandyti piešti ir ant lino, ir ant drobės, taip būtų dar smagiau), ją sukarpykite į tiek dalių, kiek rankšluostukų norite pasidaryti. Kuomet turėsite daug skiautelių, apsiūkite rankšluosčių kraštus, kadangi ilgainiui jie tikrai pradės irti, nebent jums taip labiau patinka ir ruošiatės dažnai juos keisti kitais. Siūti geriausia būtų siuvimo mašina, tačiau jeigu jos neturite, visada galite apsiūti ir rankomis. Žinoma, tai darykite atidžiai ir kruopščiai, kadangi siūlės tikrai matysis. Kai jau turite ant ko piešti ir pabaigėte apsiūti kraštus, imkite dažus skirtus medžiagai ir pieškite.

piešimas ant rankšluosčių

Dažų, skirtų medžiagoms dažyti, taip pat rasite audinių ar didesnėje dailės prekių parduotuvėje.

Raštai, kuriuos galite lengviausiai nupiešti, parodyti pateiktose nuotraukose, tačiau kaip jau minėjau, būtų daug smagiau susigalvoti savų raštų, kurie būtų galbūt šiek tiek sudėtingesni ar įdomesni. Na, o jeigu ant medžiagos piešiate pirmą kartą, žinoma, galima ir pasipraktikuoti su paprastesniu piešinėliu.

Kaip matote, kad nupieštumėte ir pačius paprasčiausius raštus, jums reikės naudoti juosteles, kurios jums padės nubrėžti tiesias linijas ant drobės ar lino. Taip pat pries piešiant reikėtų išlyginti savo rankšluostį, kadangi ant lygaus paviršiaus piešti bus nepalyginamai lengviau. Kai pasidarysite pirmuosius rankšluosčius su paprastais raštais, kituose rankšluosčių raštuose galite naudoti daugiau linijų, nupiešti jų visokiomis kryptimis, skirtingomis spalvomis bei ilgiais. Vėliau, kai baigsite darbus, palaukite kol rankšluosčiai išdžius ir bėkite jų kabinti į virtuvę!

Reklama