Originalios pakabos papuošalams sukabinti

Ne paslaptis, jog smulkių daiktų mūsų namuose yra tikrai nemažai. Žinoma, dailioji lytis, kiek jos turi įvairiausių bižuterijos, kosmetikos ir kitų grožio priemonių, ko gero nė negalėtų nė tiksliai pasakyti. Tad merginoms ir moterims laisvos vietos gražiems daikteliams laikyti visuomet trūksta. Dažniausiai smulkius papuošalus moterys laiko įvairiausiose dėžutėse. Tačiau kartais, dėžutėje laikant grandinėles, auskarus, jie susipainioja tarpusavyje. Tuomet atėjus laikui jais puoštis, labai sudėtinga juos išpinti ir išsirinkti kuo norėsime pasipuošti. Galima papuošalus ar kitus smulkius daiktus laikyti ant komodos ar pakabintus ant veidrodžio. Tačiau tai nėra labai gražu, o tuo labiau praktiška. Papuošalai gali pasimesti, taip pat, grožybių negalėsite turėti daug, – nenukrausite gi viso stalo papuošalais ar kitais daiktais, kurių neturite kur padėti. Taigi, originalūs sprendimai tikrai padetų išsisukti iš šios padėties, atrandant vietą varkingai susidėti smulkius daiktus, papuošalus ir kt.. Tuo pačiu, negriaunant namų interjero, papuošti namus.

Pirmasis siūlomas būdas, kuriuo galite pasinaudoti gražiems ir mieliems daikčiukams laikyti, yra papuošalų medis. Tikriausiai, vaikščiodami miške, tikrai esate matę šakų, kurių forma labai panaši į tikrus, didelius ir šakotus medžius. Tokią šaką išsirinkę, ją galite įstatyti į turimą vazonėlį ar dėžutę, užpilti dekoratyvinių ar savo rinktų akmenėlių, kurie laikytų medelį ir kuo puikiausiai naudoti papuošalams ant jo šakų kabinti. Toks medelis atrodo iš ties įspūdingai, taip pat netradiciškai ir labai puošniai.

medelis papuošalams sukabinti

Kitu atveju galite naudoti senus paveikslų ar nenaudojamų veidrodžių rėmus.

Reklama

veidrodžio rėmelis auskarams, grandinėlėms susikabinti

Į jų vidų galite įmontuoti tiek tas pačias šakeles, kurios galėtų būti laikikliais jūsų papuošalams ar kitiems smulkiems daiktams,

paveikslo rėmelis su medžio šakelėmis papuošalams susikabinti

tiek savo nuožiūra pasirinktas pertvaras, ant kurių taip pat patogiai viską sukabinsite. Ant tokių rėmelių telpa ypač daug daiktų, be to jie netrukdo, nesimaišo tarpusavyje. Jums visada bus patogu išsirinkti kuo pasipuošti, kadangi jie iškabinti tvarkingai ir viskas puikiai matyti.

ovalinis paveikslo rėmelis papuošalams susikabinti

Taip pat galite naudoti ir paprastas šakeles. Jas montuoti prie sienos, o jų smulkesnes šakeles išnaudoti papuošalams kabinti.

šakelė papuošalams susikabinti

Įdomus pasirinkimas kabinti papuošalus ar kitus smulkius daiktus yra drabužiams kabinti skirta pakaba. Ant pakabos, dažniausiai sutinkamos tik spintoje, galite pritvirtinti specialius laikiklius, ant kurių taip pat puikiausiai viską sukabinsite. Galbūt tai specifinis variantas, gali būti skirtas ir labiau tokiems daiktams, kurių nenorite atvirai rodyti. Tuomet tokias pakabas puikiausiai galite kabinti į tą pačią spintą, ar kur kitur, kur jie bus nepastebimi.

pakaba su kabliukais papuošalams sukabinti

Dar vienas originalus sprendimas tai papuošalams pakabinti panaudota virtuvėje dažnai sutinkama tarka. Na ir jeigu nusprendėte naudoti tarką, tuomet galite pritaikyti tarkai specialias, sau patinkančias kojeles (galite jų ir nenaudoti), kad ji atrodytų originaliau. Nudažykite ją metalui skirtais dažais, ar kaip kitaip dekoruokite ir kabinkite ant jos auskarus ar kitus smulkius daiktus. Tai atrodys tikrai nekasdieniškai ir labai įdomiai.

nudažyta tarka auskarams sukabinti

Smulkiems daiktams ar bižuterijai kabinti naudodami rėmelius, į jų vidų galite pridėti vyno kamščių, juos suklijuoti arba tvirtai suspausti vieną prie kito ir kišdami į jų susijungimus ar naudodami specialius laikiklius, galite savo papuošalus puikiai sutalpinti.

paveikslo rėmelis su kamščiais papuošalams susikabinti

Vyno kamščiai yra minkštoki, tad jeigu nenorite naudoti laikiklių ir norite paprastumo, auskarus galite tiesiog įsegti į vyno kamščius.

Reklama