Interjero detalė iš vyno kamščių

Pasaulyje apstu įvairiausių vyno ekspertų ar mėgėjų, kurie dažnai mėgaujasi vynu, žino visus jo skonius ir poskonius bei jų kilmę ir dar kelis šimtus įvairiausių istorijų apie juos. Tačiau net neabejoju, kad daugelis iš jų nėra net pagalvoję, jog iš pačių vyno kamščių įmanoma ką nors pasidaryti namams. dekoro elementas burbulas iš vyno kamsciuŽmonės, kurie mėgsta rankdarbius tuoj pultų pasakoti kiek puikių dalykų iš vyno kamščių jau puošia jų namus, tačiau ne viską visada žinome, kad ir kokie ekspertai esame. Kad žinotume ir įsitikintumėme jog vyno kamščiai puiki priemonė rankdarbiams, norėčiau papasakoti kaip pasidaryti labai gražią kambario interjero detalę. Ši puošmena gali būti laikoma ant komodos, taip pat ant miegamojo baldų stalelio, valgomajame, virtuvėje, koridoriuje ar net vonios kambaryje. Matosi, kad ji tuo ir puiki, jog daug kur galima pritaikyti ir nėra skirta vien tikslingai vietai. Tokios interjero detalės labai pagyvina kambarį, o taip pat suteikia namams savitumo.

Jeigu nusprendėte tokį rankdarbį laikyti vonios kambaryje, galite vyno kamščius išmirkyti specialiuose kvapniuose aliejuose, kad, kai vonioje nuo vandens oras įšils, galėtumėte mėgautis įvairiausiais aromatais.

Reklama

O pati darbo eiga prasideda nuo to, kad turėtumėte pradėti kaupti vyno kamščius. Jų, kaip matote tikrai reikės nemažai, nebent nenorite taip ilgai jų kaupti ir darysite mažesnį burbuliuką. Šiaip ar taip, jums reikės kažkokio daikto, kuris jums nereikalingas ir būtų apvalios formos. Šiam darbeliui (kaip pavaizduota nuotraukose) buvo naudojamas jūros putos burbulas, kuris, kaip žinote, yra labai lengvas. Aišku, apklijavus jį vyno kamščiais, pasidarė šiek tiek sunkesnis. Sunkesnis burbulas galbūt stabiliau stovės, bet tai nėra būtina sąlyga jį daryti sunkesniu. Tai kaip kamštinis kamuolys, gali ir paridėti, kol atras savo vietą namuose.

Nežinau, kiek laiko jums reikės pririnkti pakankamą kiekį kamščių, o galbūt jūs jau seniai renkate ir turite. Prie visų kitų darbeliui skirtų įrankių ir priemonių, reikėtų ir stipraus sukibimo klijų. Jeigu turite specialų karštų klijų pistoletą, jis čia tikrai praverstų. Darbas būtų paprastesnis ir greitesnis. Imkite po vieną vyno kamštį ir klijuokite jį ant turimo burbulo. Užklijuokite vieną kamštį, klijams kiek sustingus, klijuokite kitą kamštį. Pasirinkti klijai turėtų gerai kibti prie burbulo ir kamščių paviršiaus.Taip imdami po vieną, palaipsniui, kaip „ežiuką“, apklijuokite visą burbulą. Palaukite kol jis išdžius ir džiaukitės nauju dekoro elementu namuose. Būkite kantrūs ir gražus, originalus daiktelis galiausiai apdovanos Jus kūrybiniu džiaugsmu.

6a6e

Tokius gražius burbuliukus galite ir kabinti ant lubų ar sienos, taip jie atrodys dar įdomiau. Galbūt juos galima būtų kombinuoti su apšvietimu, kažkurioje tai vietoje atsirastų lemputė ar kelios. Taip pat dekoro elementą daryti ne tik burbuliuko formos, bet ir kitų formų.

Reklama