Žvakidė iš medžio lentos mažytėms žvakutėms

Ši žvakidė tikrai nuteiks jus romantiškai ir atpalaiduos. Ypač po ilgos ir sunkios darbo dienos, atsisėdus prie stalo valgyti šiltos vakarienės. Šviestuvus valgomąjame ar virtuvėje galima prigesinti ir uždegti žvakutes. Tikrai nuostabi idėja originalią žvakidę su žvakutėmis padėti ant stalo ar kur tai netoliese. Daug kas mėgsta ant stalo laikyti dideles žvakides, per kurias nebemato valgančio draugo ar giminaičio, šios žvakidės atveju ši problema neiškils.

medzio lenta zvakide

Reklama

Ši žvakidė labai žavi tuo, kad ją galima gaminti iš natūralių ir tausojančių gamtą medžiagų. Kai kurie turime sodybas ar kitas vietas, kur vasarą ilsimės. Ten ar kur nors namuose, greičiausiai įmanoma rasti senų daiktų, pagamintų iš medžio, tačiau jau nepataisomų, kuriuos galite atgaivinti šiek tiek kita forma. Jums tereikia rasti ilgą, plačią lentelę, kuri būtų autentiška, kvepėtų gamta ir turėtų natūralius savo išlinkius, įlinkius ar kitokius nubrozdinimus, kurie ją tik puošia. Tokioje lentelėje reikėtų išgręžti skyles mažoms žvakutėms, kurias galite sugręžioti įvairiausiomis kryptimis. Galite skylutes daryti lygioje eilėje arba vingiuotai. Bus įdomu jei kairėje ir dešinėje lentelės pusėse, paliekant tarpus bus dedama po dvi ar po tris žvakeles.

Jeigu lentelę turite didesnę, taip tik išauga laisvė improvizacijai. Vieną ilgą (plačią ar siauresnę lentelę) galite dėti per beveik visą stalo vidurį, tai atrodys labai moderniai ir jaukiai, taip pat žvakutės tolygiai apšvies visą stalą. Darant skylutes žvakutėms, nepamirškite, kad jos turėtų būti šiek tiek didesnės už pačias žvakutes, taip paliksite vietos vaškui nubėgti, kai žvakutės ilgai degs. Jeigu neišeina tolygiai ir apvaliai išpjauti skylučių, galite naudotis visu žvakidės idėjos principu ir naudoti natūralų, šiek tiek grubų žvakučių išdėstymą.

Ko gero, tokios žvakidės labiausiai tiktų prie natūralizmą puoselėjančio namų interjero. Jeigu mėgstate modernų stilių ir turite modernius namus, prie tokių žvakidžių stiliaus derinkite staltiesę. Ji galėtų būti natūralaus pluošto (drobinė, lininė), neryškių spalvų (smėlinės, šampaninės, baltos drobės atspalvių). Prie stalo, puošto tokiomis žvakidėmis, tikrai nebus gėda pasikviesti draugų ir pavaišinti juos puikia vakariene. Žvakidžių galėsite pasidaryti ir kelių dydžių. Ant stalo gali būti po kelias mažytes žvakides, į kurias telpa po tris ar keturias žvakutes. Improvizuokite ir susikursite puikius savo stalo papuošimus.

 

Reklama