Šiais laikais paveikslų būna visokiausių. Dažniausiai sutinkami ir visų mėgstami būna unikaliausių tematikų tapybos, akvarelės ar akrilo technika atlikti darbai. Tačiau žmonės turi neišsemiamą fantaziją. To pasekoje vis dažniau kuriami dar įvairesni paveikslai, kurių kūrybai naudojamos kintančios technikos ir kuriais galime nustebinti į svečius atėjusius draugus bei patys save, jei tik norėsime vieną iš tokių pasidaryti. O norėti beveik būtina, kadangi, vieną iš tokių originalumo nestokojančių kūrinių ir norėčiau pasiūlyti pasidaryti.
Tikriausiai visi žmonės, bent kiek besidomintys augalais žino, kad kai kurie jų visai nereikalauja priežiūros ir kaip sako tikri sodininkai “nėra lepūs”. Būtent tokie augalai patys nusprendžia, kiek jiems dar plėstis mūsų vazonuose ir visai nepyksta, kai žiemą Lietuvoje nebūna saulės ar jūs, išvažiavę mėnesiui į Karibus, pamirštate apie jų egzistavimą. Taigi, tokie augalų “piešiniai”, daromi iš būtent tokių augalų. Tai džiugina, kadangi, jeigu tai būtų tapybos darbas, visai nesinorėtų jo laistyti, o paveikslas lieka paveikslu, jis turi puošti namus be didelių jūsų pastangų.
Tokiam unikaliam paveikslui pasidaryti reikės minėtų augalų. Jeigu nežinote kuriuos rinktis ir jums ne visi patinka, galite pasidairyti po draugų ar giminaičių sodus ir apžiūrėti namuose esančias gėles. Neabejoju tokių, kurie nereikalautų daug priežiūros, tikrai rasite. Na, o jeigu nerandate, pasiteiraukite gėlių parduotuvėse pas floristus.
Taip pat reikės dviejų paveikslų rėmelių. Vienas jų reikalingas šiek tiek storesnis. Be rėmų, jums reikės grotelių, kurių turbūt rasite statybinių medžiagų parduotuvėje. Tokių grotelių tikrai turi profesionalūs arba sodininkai megėjai, kadangi sode jos yra daug kur naudojamos. Jeigu jūs nenorite ieškoti tokių grotelių, o darysite visai mažą paveikslėlį, galite paprašyti jų šiek tiek atkirpti ir jums. Taip pat paveikslėliui reikės dugno. Tai gali būti ir presuoto popieriaus pagrindu pagamintas kartonas ar šiaip pati paprasčiausia medinė lentelė. Pasiruoškite ir žemių augalams.
Rėmus, naudodamiesi metalinėmis kniedėmis, medvaržčiais ar vinukais, turėsite sutvirtinti, tačiau prieš sutvirtinant juos, tarp jų neužmirškite įdėti metalines groteles. Rėmai ir grotelės, kaip matote, turi būti vienodų matmenų. Kai kniedžių pagalba suspaudžiate rėmus ir groteles tarpusavyje, galite juos palikti esamos spalvos arba galite nudažyti.
Tai priklauso nuo jūsų turimų rėmų, – jeigu jie labai gražūs, nauji, galbūt dažyti ir nereikia. Jeigu norite pakeisti jų spalvą ir tikrai dažysite, tuomet dažykite medienai skirtais dažais. Kai rėmai paruošti, pilkite žemes. Žemės turėtų būti supiltos tolygiai.
Kai viską atliksite, kiškite į žemes savo augaliukus ir iš jų formuokite gražias kombinacijas, kurkite paveiksliuką iš augalų ir turėsite unikalią puošmeną.